قیمت هدست آکیولس ریفت

قیمت هدست آکیولس ریفت ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد

کمپانی آکیولس قیمت هدست آکیولس ریفت (Oculus Rift) خود را بار دیگر کاهش داد و به ۳۹۹ دلار رساند. با این قیمت شما می‌توانید کنترلر‌های آکیولس تاچ را نیز در یک پکیج دریافت کنید.

آکیولس هدست پرچمدار خودش را کمی ارزان‌تر کرد تا مردم بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. اگر به خاطر داشته باشید سه ماه و نیم پیش این کمپانی برای فصل تابستان و به مدتی محدود، قیمت هدست آکیولس ریفت را از ۴۹۹ دلار به ۳۹۹ دلار کاهش داده بود. حال آن‌ها تصمیم گرفته‌اند، به طور دائمی این قیمت را برای محصول خود تصویب کنند.

بنابراین از این پس قیمت جهانی هدست آکیولس ریفت ۳۹۹ دلار خواهد بود. با این مبلغ نه تنها خود محصول، بلکه باندلی شامل کنترل‌های حرکتی Oculus Touch، سنسورها و ۶ اپلیکیشن رایگان را نیز در اختیار خواهید گرفت که شامل چندین ساعت محتوای واقعیت مجازی است.

قیمت هدست آکیولس ریفت نصف سال گذشته شده است

نکته جالب توجه اینجاست که حالا قیمت هدست آکیولس ریفت به نصف مبلغ خود در سال گذشته رسیده است. سال گذشته درست در همین زمان بود که هدست آکیولس با قیمت ۵۹۹ دلار به فروش می‌رسید و کنترلر‌های آن نیز با قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می‌رسیدند. حال قیمت خود هدست و کنترلر‌های آن به ۳۹۹ دلار رسیده است که به نظر پیشنهاد جذابی می‌آید. البته باید در نظر داشته باشید کامپیوتری که قرار است توسط آن از آکیولس ریفت استفاده کنید باید از قدرت زیادی برخوردار باشد و نمی‌توان بر روی هر کامپیوتری از آن بهره‌مند شد!

البته اعلام کاهش قیمت هدست آکیولس ریفت تنها خبری نیست که کمپانی آکیولس در کنفرانس توسعه دهندگان خود اعلام داشت. آن‌ها از یک هدست مستقل به نام Oculus Go نیز پرده برداری کرده‌اند. این هدست که برای استفاده نیازمند کامپیوتر و یا گوشی هوشمند نیست و خود می‌تواند قدرت لازم خود را تامین کند قرار است از سال ۲۰۱۸ میلادی با قیمت مناسب ۱۹۹ دلار روانه بازار شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*