اپلیکیشن سوئیفت لایف

اپلیکیشن سوئیفت لایف معرفی شد؛ شبکه اجتماعی طرفداران تیلور سوئیفت!

اپلیکیشن سوئیفت لایف ک شبکه اجتماعی است که به تازگی توسط خواننده آمریکایی محبوب، تیلور سوئیفت، معرفی شده است. در ادامه بیشتر با برنامه تیلور سوئیفت آشنا می‌شویم.

تیلور سوئیفت بعد از حدود یک سال غیبت، اکنون حضور بسیار فعالی در رسانه‌های مختلف دارد. بعد از حضور در چند شبکه ماهواره‌ای، اکنون شاهد حضور تیلور سوئیفت در اپ استور هستیم! اپلیکیشن سوئیفت لایف در همکاری با Glu توسعه پیدا کرده است. Glu که یک شرکت پیشرو در توسعه بازی‌های موبایلی است، پیش از این بازی‌هایی متشکل از کاراکترهای خواننده‌های محبوبی همچون کیتی پری و بریتنی اسپیرز را عرضه کرده است.

تیلور سوئیفت (Taylor Swift) خواننده معروف آمریکایی

تیلور سوئیفت (Taylor Swift) خواننده معروف آمریکایی

مدیر عامل این شرکت، اپلیکیشن سوئیفت لایف را یک پروژه سرگرمی دیجیتال جدید و یک محیط اجتماعی عمیق نامیده است. این تنها اطلاعاتی است که وی در اختیار ما قرار داد و از ذکر جزییات بیشتر خودداری کرد. بر اساس ویدیویی که در کنفرانس خبری Glu پخش شد، برنامه سوئیفت لایف در واقع یک پلتفرم مخصوص طرفداران این خواننده جوان و بسیار محبوب است. در عناصر طراحی محیط آن از اینستاگرام و تامبلر الگوبرداری شده است.

تیلور سوئیفت در اپلیکیشن سوئیفت لایف به طور مستقیم با طرفدارانش در ارتباط خواهد بود

اپلیکیشن سوئیفت لایف شباهت زیادی با اپلیکیشن معرفی شده به دست جرمی رنر (Jeremy Renner) در ابتدای سال جاری دارد. در هر صورت نرم افزار موبایل سوئیفت لایف متشکل از تصاویر و محتواهای انحصاری از سوئیفت تیلور بوده و سبب می‌شود طرفداران وی، راحت‌تر از هر زمان دیگری با خواننده محبوب خود در ارتباط باشند. یکی از قابلیت‌های جذاب آن، امکان مشاهده، لایک کردن و کامنت‌گذاری پست‌ها توسط خود سوئیفت تیلور است. بر اساس اخبار جدید، این خواننده همچنین تصمیم دارد مجموعه‌ای از اموجی‌های جدید مرتبط با خود با نام Taymojis را عرضه کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. لطفاً لینک اپلیکیشین شبکه اجتماعی چاووشی برای طرفداران بگذارید
    مدل جدید تبلیغات

  2. لطفاً لینک دانود برای ای او اس و اندروید این اپیکیشن رو بزارید

  3. دنیا داره به سمت بت پرستی های غیر مستقیم میره
    اینم ملت امریکا و غرب چقدر بیچاره ان