پهباد Parrot AR با جی پی اس ، باتری و اپلیکیشن جدید به پرواز در می آید

البته CES 2013 بدون ابزارهای پرنده گران قیمتی که توسط ابزارهای همراه هوشمند تان کنترل شود، لذتی نخواهد داشت. Parrot هم دوباره در CES حضور یافته و پهپاد Parrot AR خود را با امکاناتی تازه به نمایش گذارده است. پرنده از دور کنترل پذیر یا drone تازه این شرکت به جی پی اس هم مجهز شده است.

اکنون می توانید drone خود را با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کرده و با استفاده از نرم افزار بازمتن رایگانی به آن برنامه پرواز دهید. لذا پهپاد کوچک دیگر نیازی به کنترل زمینی و انسانی ندارد و از روی نقشه داده شده و بر اساس نقاط جغرافیایی، توسط جی پی اس به راه خود ادامه می دهد.

اگر هم دوست دارید خودتان پرنده کوچک خوشبختی را به پرواز درآورده و کنترل کنید، حافظه ۴ گیگابایتی جی پی اس آن، امکان ضبط طول و عرض جغرافیایی مسیر طی شده را به شما می دهد. تا پس از فرود، روی نقشه شاهکار مهارت و ویراژ تان را مشاهده کنید! البته برای دانلود اطلاعات پروازی این جنگنده پیروز نیازی به اتصال کابل یو اس بی نیست و می توانید با استفاده از وای فای به آنها دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این Parrot AR از این پس صاحب یک باتری قوی تر خواهد بود که عمر پرواز آن را ۵۰ درصد افزایش می دهد. اپلیکیشن ویژه آیپد این پهپاد هم به گونه ای بهبود یافته که شما امکان ضبط ویدیوی مسیر حرکت را با کیفیت قابل قبولی ارائه می کند. این پهپاد از ابزارهایی چون اصلاح لنز و لرزش گیر هم برای ثبت تصاویر بهتر، استفاده می کند.

جهت مشاهده کلیه اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه CES به صفحه اختصاصی  گجت نیوز مراجعه کنید.

منبع: en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*