تویوتا راو 4 مدل 2018

اطلاعات جدیدی از قیمت و مشخصات تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ منتشر شد

مدل جدید شاسی بلند محبوب تویوتا به زودی روانه بازار می‌شود. اکنون اطلاعات جدیدی از قیمت و مشخصات تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ (Toyota RAV4 2018) اعلام شده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، ترمز اضطراری خودکار و ناوبری ماهواره‌ای به صورت استاندارد در مدل جدید راو ۴ ارائه می‌شوند. در مدل پایه GX این خودرو تغییرات عمده‌ای اعمال شده که از جمله آن‌ها می‌توان به تکنولوژی AEB، هشدار تغییر مسیر، کروز کنترل تطبیقی و نور بالای اتوماتیک اشاره کرد. سایر به‌روزرسانی‌های مدل پایه تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ شامل ناوبری ماهواره‌ای با اپ Link تویوتا، رادیوی دیجیتال، چراغ‌های جلوی اتوماتیک، چراغ‌های مه شکن، سنسورهای پارک جلو و عقب و نمایشگر چند رسانه‌ای ۴.۲ اینچی بهبود یافته می‌شود.

تویوتا راو 4 مدل 2018

تغییرات قیمتی تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸

با وجود بهبودهای صورت گرفته و تجهیزات اضافه شده به این شاسی بلند ژاپنی، مدل‌های پایه آن تنها ۸۴۰ تا ۹۰۰ دلار گران‌تر شده‌اند اما قیمت مدل دیزلی آن ۲ هزار و ۳۵۰ دلار افزایش پیدا کرده است. مدل GLX تویوتا راو ۴ جدید نیز به صورت استاندارد به مجموعه‌ای از تجهیزات ایمنی مجهز شده و نسخه بنزینی آن افزایش قیمت ۴۰ تا ۱۰۰ دلاری را تجربه خواهد کرد. نسخه‌های دیزلی این مدل نیز هزار و ۵۷۵ دلار گران‌تر شده است.

تویوتا راو 4 مدل 2018

همچنین مدل GLX تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ به مانیتور نقاط کور و هشدار برخورد عقب مجهز شده اما مدل پرچمدار کروزر خودرو برای مدل جدید بدون تغییر باقی مانده است. با این حال، نسخه بنزینی این مدل با کاهش قیمت ۹۱۰ دلاری روبرو شده است. از جمله ویژگی‌های استاندارد در نسخه بالارده راو ۴ جدید باید به رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی، تریم چرمی، سیستم صوتی JBL با ۱۱ بلندگو، مونروف برقی و درب صندوق عقب برقی اشاره کرد.

تویوتا راو 4 مدل 2018

در مورد توان فنی و موتوری نیز باید گفت که پیشرانه‌های این شاسی بلند محبوب بدون تغییر باقی مانده و همچنان شامل یک نمونه ۲ لیتری بنزینی با قدرت ۱۰۷ کیلووات و گشتاور ۱۸۷ نیوتن متر، نمونه ۲.۵ لیتری بنزینی با قدرت ۱۳۲ کیلووات و گشتاور ۲۳۳ نیوتن متر و نمونه ۲.۲ لیتری توربو دیزل با قدرت ۱۱۰ کیلووات و گشتاور ۳۴۰ نیوتن متر می‌شود.

تویوتا راو 4 مدل 2018

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه