گزارش مالی اولیه سامسونگ

گزارش مالی اولیه سامسونگ برای سه ماهه سوم ۲۰۱۷ در اختیار عموم قرار گرفت

گزارش مالی اولیه سامسونگ برای سه ماهه سوم ۲۰۱۷ که اخیرا در اختیار عموم کاربران قرار گرفته است، از احتمال رکوردشکنی مجدد این شرکت بزرگ کره‌ای‌ خبر دارد.

سه ماه پیش مدیران همراه با انتشار گزارش مالی شرکت، از ثبت رکوردی جدید خبر دادند. حالا نیز گزارش مالی اولیه برای سه ماهه سوم ۲۰۱۷، عملکرد رضایت‌بخش و فروش ۵۵ میلیارد دلار (۶۱ تا ۶۳ تریلیون وون) را نشان داده و انتظار می‌رود سود عملیاتی نیز در حدود ۱۲.۸۷ میلیارد دلار (۱۴.۵ تریلیون وون) باشد. بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایل چنین عملکردی، تامین پنل‌های اولد برای آیفون ایکس بوده است.

گزارش مالی اولیه سامسونگ

این آمار در حالی منتشر می‌شود که سامسونگ طی سه ماهه دوم ۲۰۱۷، از فروش ۵۴.۷ و سود ۱۲.۶ میلیارد دلاری خبر داده بود. در این صورت، احتمالا باز هم باید در انتظار ثبت رکوردی جدید باشیم.

در مقایسه گزارش مالی اولیه سامسونگ از سه ماهه سوم ۲۰۱۷ با گزارش مالی مربوط به همین زمان در سال ۲۰۱۶، شرایط بسیار بهتر می‌شود. طی این دوره، آمار فروش و سود عملیاتی به ترتیب ۴۲.۴ میلیارد دلار (۴۷.۸۲ تریلیون) و ۴.۶ میلیارد دلار (۵.۲ تریلیون وون) بودند که این موضوع پیشرفت بسیار مناسب شرکت سامسونگ را نشان می‌دهد.

گزارش نهایی تا پایان ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*