مرسدس بنز S کلاس 2018

قیمت و مشخصات مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸ فیس لیفت اعلام شد

به تازگی جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری و مشخصات مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸ فیس لیفت اعلام شد. در نسخه جدید این سدان لوکس، اصلاحاتی صورت گرفته است.

بر اساس اعلام کمپانی خودروسازی مرسدس بنز آلمان، با وجود اصلاحاتی که در این خودرو صورت گرفته،‌ اما نسخه پایه این سدان پرچمدار کمی ارزان‌تر از قبل شده است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، تریم اولیه S450 دارای قیمت پایه ۹۰ هزار و ۸۹۵ دلار یعنی ۶ هزار و ۷۰۰ دلار ارزان‌تر از مدل S550 2017 خواهد بود. مرسدس بنز S450 از پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری با قدرت ۳۶۲ اسب بخار استفاده می‌کند.

مرسدس بنز S کلاس 2018

مدل بعدی مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸ فیس لیفت ، مدل S560 است که با قیمت اولیه ۱۰۰ هزار و ۸۹۵ دلار یعنی ۳ هزار دلار گران‌تر از مدل S550 سال قبل عرضه می‌شود. این نسخه از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری تویین توربو با قدرت ۴۶۳ اسب بخار استفاده می‌کند و سیستم چهار چرخ متحرک نیز مبلغ ۳ هزار دلاری را به بهای پایه خودرو اضافه می‌کند. مرسدس میباخ S560 نیز با قیمت آغازین ۱۶۹ هزار و ۵۹۵ دلار در دسترس قرار می‌گیرد.

مرسدس بنز S کلاس 2018

همچنین در ادامه قصد داریم قیمت و مشخصات مدل‌های AMG مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸ را بررسی کنیم. بر این اساس، قیمت مدل S63 2018 از ۱۴۸ هزار و ۴۹۵ دلار آغاز می‌شود که ۲ هزار و ۸۰۰ دلار گران‌تر از سال قبل است. مهم‌ترین تغییر این دو مدل به پیشرانه آن‌ها مربوط می‌شود یعنی جایی که مدل جدید S63 از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری تویین توربو به جای نسخه ۸ سیلندر ۵.۵ لیتری بای توربوی قبلی و همچنین گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک به جای گیربکس ۷ سرعته استفاده می‌کند.

مرسدس بنز S کلاس 2018

سایر اعضای خانواده S کلاس، مدل‌های S65 و میباخ S650 هستند. اس ۶۵ همچنان از پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶ لیتری تویین توربو بهره می‌برد و قیمت پایه آن نیز ۲۳۰ هزار و ۴۹۵ دلار خواهد بود و قیمت میباخ S650 نیز از ۱۹۹ هزار و ۶۹۵ دلار آغاز می‌شود.

گالری عکس های مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. کاش قیمتشو می اوردن پایین تر همه بتونن استفاده کنن