اندروید 8 اوریو برایZTE Axon 7

اندروید ۸ اوریو برای ZTE Axon 7 به زودی منتشر می‌شود

بروزرسانی اندروید ۸ اوریو برای ZTE Axon 7 به زودی منتشر خواهد شد، ZTE همچنین افزود این کمپانی به پیشنهاد کاربران گوش داده و تا حد امکان، تغییرات مورد نظر مشتریان را در این بروزرسانی مد نظر قرار خواهد داد. احتمالا کاربران ZTE می‌توانند این بروزرسانی را ماه اول تابستان ۲۰۱۸ میلادی دریافت کنند.

در متن اطلاعیه شرکت ZTE اعلام شده:

ما اعلام می‌کنیم که در حال کار بر روی ارائه آپدیت اندروید ۸ برای گوشی Axon 7 هستیم، نظرات مثبت شما همواره الهام‌بخش ما در ارائه خدمات بوده و بسیار ما را خوشحال می‌کند، به همین دلیل سعی ما بر این است که در سریع‌ترین زمان ممکن این بروزرسانی در اختیار مشتریان قرار گیرد.

واحد ZTE در آلمان با تایید این خبر، زمان عرضه این بروز رسانی را ماه آوریل سال ۲۰۱۸ اعلام کرده است. لازم به ذکر است همزمان با عرضه بروز رسانی اندروید ۸، ZTE Axon 7 رابط کاربری جدید Stock+ UI را نیز دریافت خواهد کرد. هنوز اطلاعات کامل‌تری از جزئیات دیگر این رابط کاربری منتشر نشده است.

با توجه به اعلام این اخبار می‌توانیم اعلام کنیم که Axon 7 به آخر کار خود رسیده و بروزرسانی این گوشی هوشمند نشان دهنده این است که Axon 8 به صورت پیش فرض با اندروید ۸ به بازار عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. چه اسمای عجیب غریبی. این دیگه چیه

  2. چه برند هایی هست داخل بازار. اصلا این گوشی چی هست?