معرفی اسکنر دستی Pen Sized Scanner

یکی از شایع ترین و در عین حال جالب ترین وسایل و محیطهایی که مردم از دیرباز از آن استفاده کرده اند مسلما اسکنر ها بوده اند . از زمانی که اسکنر با به عرصه گذاشته اند تا به امروز ما شاهد تغییرات بسیاری در این وسایل بوده ایم . این وسایل از نسخه های بزرگ و رومیزی تبدیل به وسایل کوچک و قابل حمل شده اند امروز با معرفی این اسکنر قلمی که حتی از اسباب بازی هم کوچکتر است در خدمت شما همراهان گرامی هستیم.

اسکنر قلمی یک اسکنر دستی قابل حمل است که قادر به اسکن اسناد بزرگتر از سایز خود است و البته مزیت دیگری که دارد همیشه و در همه حال همراه شما است. این کار با استفاده از یک لیزر کوچک که در کناره این قلم تعبیه شده انجام می شود و قادر به تهیه فایل اسکن از یک امضا و یا اسناد و مدارک شما در کمترین زمان ممکن است .

این قلم یک قلم خودکار مجهز با دقت فوکوس بالای لنز و سنسور ۵ مگاپیکسل برای گرفتن فایل اسکن اسناد است .  در هنگام فشردن دکمه میدوی (midway) توسط شما یک نور لیزر از دستگاه ساطع می شود و یک فریم از منطقه مورد نظر شما را تحت پوشش قرار می دهد . اسکن های انجام شده در منطقه مورد نظر شما با فرمت jpeg در حافظه داخلی یک گیگابایتی قلم ذخیره می شود و توسط اتصال USB این اطلاعات به کامپیوتر  منتقل می شود . این دستگاه با یک ساعت شارژ قادر است تا ۳۰۰ فایل اسکن تهیه کند .اسکنر قلمی در حال حاضر در فروشگاه Hammacher Schlemmer و با قیمت ۱۲۵ دلار آمریکا در دسترس است


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

 1. Want to Buy a Mobile phone? Check This Site There Is Almost Every Mobile Brand
  if you want to Get in touch with the latest mobile phones, Smartphones review specifications Prices and lot more News And Updates.
  I will Recommend you Just Visit This Site http://www.mobile-phone.pk/

 2. سلام
  بنده خواهان این دستگاه هستم بری تهیه آن باید چه کار کنم

 3. اسکنرهای دستی و قابل حمل یک سالی می شود که وارد بازار شده و با استقبال کم نظیری روبرو شده اند. که این خود به دلیل قابلیت های جالب توجه و کاربری این دستگاه است. به عنوان نمونه می توان با این دستگاه ها طول اسکنی بین ۱۲۸ سانتی متر (مدل قدیمی) تا ۲۴۸ سانتی متر (مدل جدید) گرفت که در نوع خود بی نظیر است.
  این محصول کاربری های مختلفی داشته و قابل استفاده برای عده زیادی از اقشار جامعه است. مثلا علاوه بر ادارات و شرکت ها، برای دانشجویان، طراحان، دارندگان کتب خطی و ارزشمند، حسابداران، کتابخانه ها و … راهگشا و کارامد می باشد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کالا لطفاً کلیک نمایید.