قبول برتری آندروید نسبت به اپل توسط یکی از بنیانگذاران اپل

Steve Wozniak که یکی از بنیانگذاران اپل است، طی مصاحبه اخیرش با Daily Beast صحبت های جنجالی کرده است. او در این مصاحبه به محدودیت های آیفون اشاره و اعلام نمود که اندروید برتری هایی نسبت به تلفن های هوشمند اپل دارد. او اعلام کرد که اندریود ممکن است آیفون را پشت سر بگذارد.
در مصاحبه اش با Daily Beast، اندروید را با آیفون مقایسه کرد و به محدودیت های آیفون اشاره نمود:
تلفن اصلی من آیفون است. من عاشق طراحی زیبای آن هستم اما آرزو می کنم که ای کاش آیفون همه آنچه اندروید دارد را می داشت
Woz گفت: قصد ندارد آیفون خود را کنار بگذارد و فقط از اندروید استفاده کند. او اعلام کرد که در حال حاضر یکی از جذاب ترین قابلیت آیفون برایش Siri است. اما Woz، از عملکرد این دستیار مجازی خیلی راضی نیست و به چند مورد از پاسخ های بی ربط و اشتباه Siri اشاره کرد.
Woz اعلام کرد که دوست دارد هدایت کننده GPS تلفن های اندرویدی را در آیفون خود داشته باشد و همچنین به مشکل مصرف باتری آیفون اشاره نمود.
اما پس از اشاره کردن به مشکلات آیفون اعلام کرد که هنوز آیفون را به مردم پیشنهاد می کند چون او معتقد است که کارکردن با آیفون بسیار ساده تر از کار کردن با اندروید است.
او در نهایت گفت:
من برای کاربران مک، iPhone 4S را پیشنهاد می کنم چون با کامپیوتر و نرم افزارهای Mac کاملا سازگار است. اگر قصد ندارید دائما از کامپیوتر خود استفاده کنید باز هم آیفون گزینه مناسبی است. کار کردن با آیفون بسیار ساده است و هر کسی می تواند از امکانات آن به راحتی استفاده کند

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*