اپل مشکل جدی گوشی های آیفون 7 را به صورت رایگان تعمیر می‌کند | گجت نیوز
آخرین مطالب
12
امروز
گوشی های آیفون 7

اپل مشکل جدی گوشی های آیفون 7 را به صورت رایگان تعمیر می‌کند

اخیرا اپل از تعمیر رایگان برخی گوشی های آیفون 7 (Apple iPhone 7) که پیغام “No Service” را هنگام اتصال به اینترنت نمایش می‌دهند، خبر داده است. اما آیا گوشی شما هم شامل این برنامه می‌شود؟

اپل می‌گوید “درصد کمی” از گوشی های آیفون 7 با مشکل خرابی یکی از اجزای داخلی همراه بوده و هنگامی که واقعا به اینترنت موبایل متصل هستید، قطع بودن آن و پیغام “No Service” را در نوار وضعیت نمایش می‌دهند. آیفون های معیوب شامل آن دسته از موبایل هایی می‌شود که از سپتامبر 2016 تا فوریه 2018 در کشورهای آمریکا، چین، هنگ کنگ، ژاپن و ماکائو به فروش رسیده است.

وجه پرداخت‌شده توسط کاربرانی که پیش‌تر برای برطرف کردن این مشکل اقدام کرده بودند، بعد از برقراری ارتباط از طریق ایمیل، به آنها بازگردانده خواهد شد. از سال 2015 تا به امروز، این چهارمین برنامه تعویض اپل برای گوشی های آیفون است. لیست زیر، شماره مدل‌های مشخصی از این گوشی در کشورهای مختلف را نشان می‌دهد که واجد شرایط تعمیر رایگان هستند:

 • شماره‌های مدل A1660 و A1780 برای چین
 • شماره مدل A1660 برای هنگ کنگ
 • شماره مدل A1660 برای ماکائو
 • شماره مدل A1660 برای آمریکا (شامل پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا هم می‌شود)
 • شماره مدل A1779 برای ژاپن

گوشی های آیفون 7

اگر شماره مدل آیفون 7 شما با اعداد نوشته‌شده در این لیست و کشورهایی که از آن گوشی خود را خریداری کردید مطابقت دارد، باید با پشتیبانی اپل یا یکی از فروشگاه‌های این شرکت یا ارئه‌دهندگان خدما مجاز آن تماس بگیرید. برای پیدا کردن موقعیت این فروشگاه‌ها و یا شماره تلفن آنها نیز کافی‌ست به وب‌سایت اپل مراجعه کنید.

این برنامه تنها شامل گوشی های آیفون 7 می‌شود.

۳ دیدگاه

 1. دستش درد نکنه دقیقا شده مثل فیلتر تلگرام که وقتی رفعش کردن منت گذاشتن رومون

  (0)
 2. بایدم اینکارو کنه وگرنه منفور ترین میشد

  (-2)
 3. دمش گرم شرکته مردمی

  (-5)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*