قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن ؛ پس از مرگ

دانلود قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن ؛ پس از مرگ + زیرنویس فارسی

در این مقاله قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن (The Story of God With Morgan Freeman) با نام پس از مرگ (Beyond Death) را همراه با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم گجت نیوز دانلود کنید.

داستان خدا با مورگان فریمن، یک مستند سریالی است که برای نخستین بار توسط شبکه نشنال جئوگرافیک منتشر شد. این سریال که در شش قسمت تهیه شده،‌به طور کلی سعی بر آن دارد تا به مردم نشان دهد ادیان الهی زندگی پس از مرگ را چگونه متصور می‌شوند و آن را برای پیروان خود نشان می‌دهند.

فصل اول مستند سریالی داستان خدا با مورگان فریمن شامل ۶ قسمت به نام‌های پس از مرگ (Beyond Death)، آخرالزمان (Apocalypse)، خدا کیست؟ (Who is God)، آفرینش (Creation)، چرا اهریمن وجود دارد؟‌ (Why Does Evil Exist) و قدرت معجزه‌ها (The Power of Miracles) خواهد بود.

مورگان فریمن که راوی اصلی این مستند است، در این برنامه تاثیر دین و مذهب در شکل دادن به تاریخ و رویدادهای مختلف جهان را بررسی خواهد کرد. در واقع او با بررسی‌های خود نشان می‌دهد که جدا از آنکه ما باید به دین و مذهبی ایمان داشته باشیم یا خیر، چگونه دین می‌تواند بر روی زندگی ما به ایفای نقش بپردازد. بر همین اساس وی با افرادی از ادیان مختلفی شامل دانشمندان، تاریخ دانان، باستان شناسان و رهبران مذهبی به گفتگو می‌پردازد تا بتوان از زوایای نویی به تاثیراتی که ادیان در زندگی انسان‌ها گذاشته‌اند نگریست. این گفتگوها تلاش می‌کنند تا به پرسش‌های بنیادین ما پاسخ دهند؛ پرسش‌هایی در مورد اعتقاد به آفرینش جهان توسط خداوند یکتا و پایان یافتن آن در یک روز معین که همگی گاهی بعضا باعث ترس ما نیز شده‌اند.

قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن ؛ پس از مرگ

قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن

در قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن ، وی به سراغ یکی از ترسناک‌ترین و دلهره‌آورترین بخش‌های زندگی ما، یعنی مرگ می‌رود. به راستی پس از مرگ ما چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ فریمن یک ماجراجویی حماسی را در این قسمت انجام می‌دهد و با یک جت شخصی متعلق به برنامه به چند کشور جهان سفر می‌کند تا با مردمی از قومیت‌های مختلف در مورد تمام رخداد‌های پس از مرگ انسان به گفتگو بپردازد و تفکر آن‌ها را جویا شود.

قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن ؛ پس از مرگ

آیا واقعا روح توجیح علمی دارد؟ فریمن در با یک غواص که به مدت چند دقیقه مرگ را تجربه کرده است به گفتگو می‌پردازد. وی معتقد است که یک نور پس از گذشت چند دقیقه دوباره او را به زندگی بازگردانده است! فریمن در قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن به مصر سفر می‌کند و با یک باستان شناس به گفتگو می‌نشیند. فرعونیان ۵ هزار سال پیش چه تفکری در مورد مرگ و زندگی پس از مرگ داشته‌اند؟ پس از آن فریمن به مکزیک می‌رود تا از تفکر مردم این منطقه نیز باخبر شود. فریمن در سفر به اورشلیم، به محل تقاطع سه دین مهم جهان می‌رود و سپس با سفر به کشور هند به گفتگو با راهبان می‌نشیند. در انتهای این قسمت نیز نگاهی علمی و پزشکی به مبحث مردن خواهیم انداخت و آن که پس از مرگ چه چیزی انتظار بدن ما را می‌کشد. بیش از این شما را منتظر نمی‌گذاریم و به دانلود قسمت اول مستند داستان خدا با مورگان فریمن با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم گجت نیوز دعوت می‌کنیم.

تریلر

مستند داستان خدا با مورگان فریمن - قسمت اول
  • زبان: انگلیسی
  • کشور: آمریکا
  • زمان : ۴۵ دقیقه
  • کیفیت : ۷۲۰P
  • حجم فایل : ۳۵۰MB
دانلود مستقیم با کیفیت BluRay 720p