شبح رولز رویس در نمایشگاه ژنو

همانطور که از مدت ها پیش انگلیسی ها قول آنرا داده بودند، رولز رویس Wraith در نمایشگاه ژنو رونمایی شد؛خودرویی که قوی ترین محصول عرضه شده رولز رویس در بریتانیا لقب گرفته است.در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این قدرتمند سلطنتی آشنا شویم.

این خودرو ۶۲۴ اسب بخار قدرت دارد که از یک موتور V12 بدست می آید، گشتاور این موتور ۵۹۰ فوت است. تمام این ویژگی ها این امکان را به این خودرو می دهند تا صفر تا صد کیلومتر را در عرض ۴.۴ ثانیه طی کند. انتقال قدرت هم به وسیله یک جعبه دنده ی هشت سرعته خودکارZF انجام می شود.

{photo}91/12/17/Rolls-Royce-Wraith-1{/photo}

همانطور که می دانید این خودرو نسخه کوپه گوست است اما رولز رویس این قول را داده است که نسبت به گوست هم عملکرد بهتری دارد هم تجربه رانندگی بهتر. در نتیجه اگر بخواهیم این خودرو را از نظر ابعاد با گوست مقایسه کنیم، ۱۸۳ میلی متر فاصله بین دو محور کمتر، ۱۳۰ میلی متر کوتاه تر، ۴۰ میلی متر عریض تر و ۴۳ میلی متر پایین تر است.

{photo}91/12/17/Rolls-Royce-Wraith-2{/photo}

رولز رویس در ساخت خودروهایش بیشتر به لوکس بودن توجه می کند، ظاهر کلی خودرو همان گوست است که دور در ندارد و کشیده تر شده است. اما با ورود به کابین دوباره هنر رولز رویس رو می شود. چوب های گران قیمت، چرم با کیفت و ستاره های روی سقف خودنمایی می کنند. باید بدانید ۱۳۴۰ لامپ روی سقف کار گذاشته شده است.
رولز رویس برای این خودرو امکانات خوبی را در نظر دارد که می توانیم به سیستم ماهواره ای هوشمند اشاره کنیم. این سیستم از طریق داده های GPS  و سبک رانندگی بهترین دنده را انتخاب می کند. بیشتر امکانات این خودرو در محصولات بی ام و هم دیده می شود مانند نمایش اطلاعات روی شیشه و …

{photo}91/12/17/Rolls-Royce-Wraith-3{/photo}

قیمت این خودرو ۲۵۰ هزار پوند برآورد شده است و از اول پاییز به بازار عرضه می شود. انتظار می رود این خودرو در آمریکا، شرق و میانه اروپا فروش خوبی داشته باشد اما چین هم فراموش نکنید.


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*