آخرین مطالب
30
امروز
زینگ

زینگ ، اپلیکیشن درخواست آنلاین کامیون و تریلی و تحول در صنعت باربری و حمل و نقل

اپلیکیشن درخواست کامیون و تریلی زینگ (http://www.zingapp.ir) که از مهرماه سال جاری فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است، تغییرات ملموسی  در حوزه حمل و نقل بین شهری ایجاد نموده است.

بارها در گزارش‌های خبری به این موضوع پرداخته شده است که رانندگان وسایل نقلیه سنگین به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات مشتریان و بارها، ساعت‌ها و بلکه روزهای متعددی را بدون کار از دست می‌دهند و در انتظار کسب اطلاعات از بارها یا شرکت های باربری، منتظر می‌مانند.

شرکت داده پردازان هومان کاوش از مهرماه سال جاری از اپلیکیشنی به نام زینگ رونمایی کرده است که شرکت‌ها، انبارداران، ترخیص کاران گمرک، معدن‌داران، سازمان‌ها، ادارات دولتی و نیمه خصوصی و حتی افراد عادی از قبیل کشاورزان و باغداران نیز در سراسر کشور می‌توانند از طریق آن، درخواست کامیون و تریلی به صورت آنلاین ثبت نمایند. این اپلیکیشن با پشتوانه یک سال تحقیق و بررسی در زمینه حمل و نقل ایران، به گونه‌ای طراحی شده است که بدون دخالت در پروسه‌های رایج و قانونی باربری بین شهری و بین‌المللی، باعث تسهیل دسترسی رانندگان و سفارش‌دهندگان به یکدیگر می‌شود.

اپلیکیشن زینگ با برگزاری مناقصه بین رانندگان، باعث کاهش چشمگیر نرخ حمل و نقل در سیستم باربری کشور شده است. برگزاری مناقصه و ارتباط مستقیم بین سفارش دهنده و راننده، از یک سو باعث کاهش هزینه‌های حمل و نقل و از سوی دیگر باعث حذف پورسانت‌ها و هزینه‌های متفرقه‌ای شده است که به صورت سنتی بر سیستم حمل و نقل تحمیل می‌شده است. استقبال رانندگان از سیستم مناقصه نشان داده است که دستمزد نهایی حمل بار علی‌رغم کاهش چشمگیر، همچنان برای رانندگان مطلوب و قابل قبول است.

این اپلیکیشن بر اساس قوانین جاری باربری کشور طراحی شده است و رانندگان پس از برنده شدن در مناقصه، می‌توانند در 2500 نقطه در سراسر کشور، بارنامه و بیمه‌نامه قانونی خود را دریافت نمایند.

از سایر ویژگی‌های این اپلیکیشن، می‌توان به امکان رصد کردن بار بر روی نقشه، احراز هویت رانندگان بر اساس کارت هوشمند، سازگاری با سیستم قیمت‌های مصوب و سیستم نوبت‌دهی در بنادر و گمرک‌ها و پشتیبانی فنی تمام وقت در مرکز مجهز پاسخگویی تلفنی اشاره نمود.

در حال حاضر بیش از 20000 راننده و 1000 سفارش دهنده عمده در سراسر کشور عضو این اپلیکیشن شده‌اند و در مدت کوتاه فعالیت آن در جابجایی‌های انجام شده از طریق این اپلیکیشن صرفه‌جویی اقتصادی قابل توجهی در صنعت حمل و نقل حاصل شده است.

آشنایی بیشتر با اپلیکیشن زینگ

http://www.zingapp.ir/content/?id=1013

اپلیکیشن زینگ را می‌توانید از اینجا دریافت کنید

http://www.zingapp.ir/download

پایان رپورتاژ آگهی /.

۵ دیدگاه

  1. بجای این کارا یه اپ واسه تاکسی راه بندازید

    (-1)
  2. چه عجب یه خدمات رسانی درستو حسابی دیدیم

    (1)
  3. باید با پیک اپ مختلت بشه

    (-3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*