معرفی کنسول بازی Hyperkin RetroN 5

کنسول Hyperkin RetroN 5 به زودی یکی از دستگاه هایی خواهد بود که همه ما باید یکی از آن را تهیه کنیم.  این کنسول به گونه ای مهندسی شده است که به شما امکان میدهد تا بازی های رترو قدیمی را از ۷ سیستم بر روی آن بازی کنید.

همچنین بر روی این کنسول می توان از کارتریج های بازی و دسته های قدیمی استفاده کرد، البته اگر هنوز به آن دسته های قدیمی دسترسی دارید. خروجی HDMI آن به شما اجازه می دهد تا بازی های کلاسیک را تا کیفیت ۷۲۰p بر روی تلوزیون HD خود بازی کنید. پورت AV نیز هنوز برای اتصال آن به تلوزیون های قدیمی وجود دارد تا اگر تمایل داشتید بازی ها را بر روی تلوزیون قدیمی خود بازی کنید و حس و حال زمان گذشته را واقعا احساس کنید این امکان وجود داشته باشد.

۵ درگاه کارتریج بر روی دستگاه وجود دارد که از کارتریج های NES، SNES، Genesis، Famicom، Game Boy Advance، Game Boy Color و Game Boy اصلی پشتیبانی خواهد نمود.

تاکنون قیمتی برای RetroN 5 اعلام نشده ولی مدیران Hyperkin اعلام کرده اند که می خواهند قیمت آن را زیر ۱۰۰ دلار نگه دارند. به همراه دستگاه ۲ دسته بازی بلوتوثی نیز بدون هزینه اضافی عرضه می گردد. زمان عرضه آن بعد از ماه جون اعلام شده است.

آیا شما هم دوست دارید خاطرات گذشته خود را با RetroN 5 زنده کنید؟


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*