آپدیت اندروید اوریو سامسونگ

آپدیت اندروید اوریو برای سامسونگ گلکسی S7، گلکسی A3 و A5 سال ۲۰۱۷ در راه است

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده کاربران گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۷، اس ۷ اج، گلکسی A3 و A5 نسخه ۲۰۱۷ به زودی آپدیت اندروید اوریو را دریافت می‌کنند.

به گزارش وب سایت Sammobile، آپدیت اندروید ۸.۰ به زودی برای برخی از محصولات شرکت سامسونگ نظیر خانواده گلکسی S7 و همچنین گلکسی A3 و A5 سال ۲۰۱۷ از راه می‌رسد.

شرکت سامسونگ پس از ماه‌ها تست و بررسی، آپدیت اندروید ۸.۰ اوریو را حوالی بهمن ماه برای گلکسی اس ۸ و نسخه پلاس آن منتشر کرده بود. از آن زمان تاکنون شاهد ارسال این نسخه برای کاربران مناطق مختلفی از جهان بوده‌ایم. اما این شرکت کره‌ای اخیرا ارسال آپدیت برای گلکسی نوت ۸ و همچنین گلکسی اس ۸ اکتیو را نیز آغاز کرده است. حالا که تمامی پرچمداران سال گذشته در حال دریافت آپدیت اندروید اوریو سامسونگ هستند، باید منتظر ارسال به‌روزرسانی برای گلکسی های دیگر باشیم.

آپدیت اندروید اوریو سامسونگ

به نظر می‌رسد شرکت سامسونگ در مراحل نهایی آماده‌سازی آپدیت اندروید ۸.۰ برای گوشی‌ های گلکسی اس ۷، گلکسی اس ۷ اج، گلکسی A3 نسخه ۲۰۱۷ و همچنین گلکسی A5 سال ۲۰۱۷ است. تمامی این محصولات اخیرا همراه با اندروید نسخه ۸ گوگل در سرویس Wi-Fi Alliance مشاهده شده‌اند. همین موضوع نشان می‌دهد که تا ارسال نسخه نهایی آپدیت اندروید اوریو سامسونگ برای گوشی های مذکور زمان زیادی باقی نمانده است.

طبق اطلاعات منتشر شده از شعبه سامسونگ در ترکیه، محصولات خانواده S7 سامسونگ آپدیت جدید را تا آخر فروردین دریافت می‌کنند و دو گوشی گلکسی A3 و A5 نسخه ۲۰۱۷ تا پایان اردیبهشت طعم اندروید ۸.۰ گوگل را خواهند چشید. طبق معمول خبری از ارسال به‌روزرسانی همگانی نیست و ممکن است تا رسیدن آپدیت به گوشی کاربران در برخی نقاط جهان چند ماه زمان باقی مانده باشد.

حتی با تمام شدن پروسه به‌روزرسانی این محصولات، سامسونگ باز هم باید ده‌ها گوشی گلکسی دیگر که به تازگی رونمایی شده‌اند را به نسخه جدید اندروید ارتقا دهد. با نگاهی به روند پیشرفت سامسونگ در این راه، به نظر می‌رسد قبل از رسیدن اندروید اوریو به گوشی های گلکسی این شرکت، گوگل نسخه بعدی از سیستم عامل اندروید را نیز رونمایی می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. یکم دیر عمل کرده سامسونگ توی انتشار به روز رسانی ها