آخرین مطالب
8
امروز
کسب و کار

اولین مرحله شروع کسب و کار در ایران

هر روزه خیلی‌ها به این فکر می‌افتند که چگونه می‌توان یک فعالیت اقتصادی در ایران را شروع کرد؟

خیلی‌ها ایده‌ای در ذهن دارند که می‌خواهند آن را پیاده‌سازی کنند و خیلی‌ها نیز فعالیت اقتصادی‌شان را شروع کرده‌اند ولی شاید هنوز پیش‌نیازهای اولیه آن را رعایت نکرده باشند، شاید الان همه چیز به خوبی و خوشی پیش برود ولی قطعا اگر یکسری از پیش‌نیازها رعایت نشود در آینده‌ای نزدیک باعث بروز مشکلات خواهد شد.

اولین مرحله شروع کسب و کار در هر کشوری ثبت قانونی کسب و کارتان در مراجع قانونی و ذی‌صلاح آن کشور جهت بهره‌مندی از مزایای قانونی هویت حقوقی و جلوگیری از بروز مشکلات آتی خواهد بود.

پس اولین مرحله قانونی برای شروع کسب و کارتان ثبت شرکت می‌باشد. نحوه ثبت شرکت در ایران بدین گونه است که ابتدا باید با توجه به فعالیت مورد نظرتان مدل شرکتتان را انتخاب نمایید. عموما اشخاصی که می‌خواهند شرکتشان را ثبت نمایید یکی از 2 مدل مسئولیت محدود و سهامی خاص را انتخاب می‌نمایند.

پس از انتخاب نمودن مدل شرکتتان و تهیه پیش‌نیازهای اولیه می‌توانید این امر مهم را به یکی از موسسات قانونی ثبت شرکت بسپارید که موسسه ثبتی نخستین ثبت پیشرو در امور ثبت شرکت و برند یکی از موسسات برتر و مورد توجه بسیاری از ارگان‌های دولتی و خصوصی کشور می‌باشد.

لازم به ذکر است، با ثبت شرکت علاوه بر اینکه یکی از پیش‌نیازهای مهم و قانونی شروع کسب و کارتان را رعایت نموده‌اید، از اعتبار و جایگاه بالاتری برخوردار خواهید شد و در انظار عمومی نیز اعتبار بیشتری خواهید داشت.

یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت ، توانایی عقد قرارداد با مجموعه‌های خصوصی و دولتی در ایران می‌باشد.

کسب و کار

مثلا مجموعه‌ای را فرض کنید که به مدت 10 سال است که در حوزه هاست و دامین فعالیت می‌کند، این مجموعه سال‌هاست که به این حرفه مشغول و اعتبار کسب کرده است، حال بعد سال‌ها، طی فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ که انجام داده‌اند، مجموعه‌ای دولتی مایل است با آنها قرارداد همکاری عقد نماید ولی یکی از شروط عقد قرارداد با آن مجموعه دولتی این است که شرکت ثبت شده‌ای با حداقل 10 سال سابقه کار داشته باشند، حال اگر این مجموعه 10 سال پیش اقدام به ثبت شرکت نمی‌کرد، آیا می‌توانست با آن مجموعه دولتی قرارداد همکاری ببندد؟ قطعا خیر.

البته اولین سوالی که برای هر شخصی پیش می‌آید این است که هزینه ثبت شرکت چقدر می‌باشد؟

هزینه ثبت شرکت نسبت به متغیرهای بسیاری می‌تواند متفاوت باشد و یک رقم مشخص و ثابتی ندارد، لذا بهتر است برای اطلاع از هرینه ثبت شرکت مورد نظرتان با شماره اختصاصی 02188881235 و 02188881245 تماس حاصل نموده و یا در وبسایت مجموعه به نشانی www.nokhostinsabt.com به صورت رایگان از کارشناسان مجموعه نخستین ثبت مشاوره تخصصی دریافت و از هزینه‌های ثبت شرکت نیز مطلع شوید.

پایان رپورتاژ آگهی /.

۳ دیدگاه

  1. کسب و کار توی ایران اصلا دومی نداره

    (1)
  2. خیلی ممنون بابت راهنماییی

    (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*