لکسوس آی اس 300

لکسوس آی اس ۳۰۰ (Lexus IS300) به زودی در بازار ایران

لکسوس آی اس ۳۰۰ (Lexus IS300) در لیست خودروهای مجاز برای واردات قرار گرفته و به زودی توسط شرکت ایرتویا وارد بازار ایران می‌شود. در ادامه، مشخصات و ارزش گمرکی این سدان زیبا را بررسی می‌کنیم.

طبق لیست منتشر شده توسط گمرک، سدان زیبا و جوان‌پسند لکسوس یعنی IS300 به عنوان یکی از خودروهای وارداتی مجاز معرفی شده و مراحل ارزش‌گذاری آن نیز به پایان رسیده است. بنابراین همه چیز برای ورود لکسوس آی اس ۳۰۰ به بازار ایران آماده شده و احتمالا به زودی، شرکت ایرتویا به عنوان نماینده رسمی خودروهای تویوتا و لکسوس در ایران، این سدان اسپورت را در کشورمان به فروش می‌رساند.

لکسوس آی اس 300

لکسوس آی اس ۳۰۰ یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین نسخه‌های این سدان اسپورت شناخته می‌شود و به پیشرانه ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۴۱ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتن‌متر مجهز شده است. قدرت تولیدی توسط این پیشرانه به وسیله گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. IS300 دارای یک نسخه دو دیفرانسیل هم هست که البته با توجه به بهای تمام شده و قوانین گمرکی، امکان ورود این نسخه به بازار ایران وجود ندارد و تنها نسخه تک دیفرانسیل آن وارد کشور می‌شود.

لکسوس آی اس 300

قیمت لکسوس آی اس ۳۰۰

طبق لیست منتشر شده توسط گمرک، ارزش رسمی لکسوس آی اس ۳۰۰ مدل ۲۰۱۸ معادل ۳۸ هزار و ۵۰۰ دلار تعیین شده و احتمالا این خودرو با قیمت بالای ۲۰۰ میلیون تومان در ایران به فروش خواهد رسید. البته هنوز نام این سدان اسپورت ژاپنی در سامانه ثبتارش قرار نگرفته، ولی به احتمال زیاد این اتفاق به زودی توسط شرکت ایرتویا رخ خواهد داد.

لکسوس آی اس 300

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه