نسخه جدید اپلیکیشن 3D Creator

سونی نسخه جدید اپلیکیشن ۳D Creator را منتشر کرد

نسخه جدید اپلیکیشن ۳D Creator برای گوشی های اکسپریا XZ پریمیوم، اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 کامپکت منتشر شد. این آپدیت، قابلیت‌های جذابی را به گوشی های سونی اضافه می‌کند.

گوشی های اکسپریا ایکس زد ۲ و ایکس زد ۲ کامپکت علاوه بر بهره‌گیری از سخت افزار به‌روز، با قابلیت‌های نرم افزاری بیشتری در زمینه اسکن سه‌بعدی در اختیار کاربران قرار گرفتند. این ویژگی‌ها تا به امروز به این تلفن های هوشمند محدود بود، ولی حالا دارندگان موبایل های سری اکسپریا XZ1 و همینطور اکسپریا XZ پریمیوم سونی با نصب آپدیت جدید می‌توانند به قابلیت‌های جذاب معرفی شده در نمایشگاه MWC 2018 دسترسی داشته باشند.

با دریافت نسخه جدید اپلیکیشن ۳D Creator ، شما قادر به ثبت سلفی‌های سه‌بعدی «خیلی سریع» و سپس اشتراک‌گذاری مستقیم آنها از طریق فیسبوک و یا حتی چاپ آنها به صورت سه‌بعدی خواهید بود. همچنین به واسطه پروسه رندر اسکن‌های سه‌بعدی شما با بافت ۴K از طریق سیستم ابری، خروجی این نرم افزار حالا جزئیات را به شکل دقیق‌تری نمایش خواهد داد. ظاهرا این ویژگی به واقعی‌تر شدن اسکن‌ها کمک می‌کند.

نرم افزار ۳D Creator به شما اجازه می‌دهد هر چیزی را، از غذا تا صورت، ثبت کرده و هر چیزی که موضوع‌تان هست را به آوتار سه‌بعدی تبدیل کنید چرا که در سال ۲۰۱۸ آواتارهای ۳D هر جایی پیدا می‌شوند. در ویدیوی ضمیمه‌شده، بیشتر با این قابلیت آشنا خواهید شد.

آشنایی با نسخه جدید اپلیکیشن ۳D Creator

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*