قیمت خودروهای کیا

لیست جدید قیمت خودروهای کیا در ایران منتشر شد (اردیبهشت ۹۷)

لیست جدید قیمت خودروهای کیا در ایران توسط شرکت اطلس خودرو منتشر شد. طبق این لیست، قیمت جدید خودروهای اسپورتیج، سراتو، اپتیما هیبریدی و سورنتو اعلام شده است.

شرکت اطلس خودرو به عنوان نماینده رسمی خودروهای کیا در ایران، لیست جدید قیمت خودروهای کیا شامل کیا سورنتو ۲۰۱۸، کیا اسپورتیج ۲۰۱۷، کیا سراتو ۲۰۱۷، کیا سراتو ۲۰۱۸ و کیا اپتیما هیبریدی ۲۰۱۸ را منتشر کرد. بر اساس این لیست، خودروی کیا سورنتو ۲۰۱۸ با افزایش قیمت ۳۰ میلیون تومانی مواجه شده و اکنون با قیمت ۳۵۴ میلیون و ۹۱۶ هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین شرکت اطلس خودرو شرایط فروش سورنتو ۲۰۱۸ را با پیش پرداخت ۱۵۰ میلیونی یا ۱۷۷ میلیونی و موعد تحویل ۹۰ روزه در اختیار متقاضیان قرار داده است.

قیمت خودروهای کیا

خودروی کیا اپیتما هیبریدی ۲۰۱۸ بر خلاف سایر خودروهای این لیست، نسبت به قبل ارزان‌تر شده است. چندی پیش تعرفه خودروهای هیبریدی به طور عجیب و غیر قابل باوری افزایش یافته بود و همین موضوع باعث شد تا خودروهای هیبریدی بسیار گران شوند، اما به تازگی تعرفه واردات خودروهای هیبریدی از ۲۵ تا ۶۵ درصد به ۵ تا ۲۵ درصد رسید. به این ترتیب شرکت اطلس خودرو نیز کیا اپیتما هیبریدی را نزدیک به ۴۰ میلیون تومان ارزان کرده است.

قیمت خودروهای کیا

اما عجیب‌ترین اقدام اطلس خودرو در افزایش قیمت خودروهای کیا در اردیبهشت‌ماه، گرانی‌های متعدد اسپورتیج ۲۰۱۷ است. کیا اسپورتیج ۲۰۱۷ که پیش از این با قیمت ۲۷۹ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان به فروش می‌رسید، با افزایش قیمت بیش از ۲۲ میلیون تومانی مواجه شد و قیمت آن به ۳۰۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. اما این افزایش قیمت تنها یک روز دوام آورد و اطلس خودرو مجددا قیمت اسپورتیج ۲۰۱۷ را افزایش داد و قیمت این خودرو را ۳۱۲ میلیون تومان اعلام کرد. در ادامه، لیست کامل قیمت خودروهای کیا در ایران را مشاهده می‌کنید:

قیمت خودروهای کیا – اردیبهشت ۱۳۹۷

خودرو قیمت قبلی قیمت جدید
سراتو ۲۰۱۷ ۱۹۹ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان ۲۰۸ میلیون و ۱۶۲ هزار تومان
سراتو ۲۰۱۸ ۲۰۶ میلیون و ۸۵۹ هزار تومان ۲۱۶ میلیون و ۳۳۷ هزار تومان
اپتیما هیبریدی ۲۰۱۸ ۲۶۶ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان ۲۲۷ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان
اسپورتیج ۲۰۱۷ ۲۷۹ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان (اسفند ۹۶)

۳۰۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان (۱ اردیبهشت ۹۷)

۳۱۲ میلیون تومان
سورنتو ۲۰۱۸ ۳۲۴ میلیون و ۳۱۹ هزار تومان ۳۵۴ میلیون و ۹۱۶ هزار تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*