ربات های خانگی آمازون

ربات های خانگی آمازون تا اوایل سال 2019 از راه می‌رسند

ربات های خانگی آمازون در حال توسعه بوده و احتمالا تا اوایل سال 2019 میلادی تولید خواهند شد. ربات های جدید آمازون با بهره‌گیری از الکسا می‌توانند همراهی همیشگی برای کاربران باشند.

مطابق با گزارش جدید بلومبرگ، آمازون روی ساخت ربات های خانگی کار می‌کند. این پروژه با اسم رمز “Vesta” شناخته شده و هم‌اکنون قسمتی از بخش تحقیق و توسعه Lab126 است.

این گزارش نشان می‌دهد که آمازون چندین سال روی این پروژه مشغول فعالیت بوده، ولی اخیرا در حال استخدام افراد جدید است. با توجه به گزارش، مدیران به دنبال کارمندانی جدید با عناوینی همچون «مهندس نرم افزار، رباتیک» و «مهندس ارشد حسگرها» برای پروژه هستند. هرچند، مسئولیت دقیق این عناوین شغلی مشخص نشده است.

ربات های خانگی آمازون احتمالا نسخه سیار Alexa خواهند بود

ما هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با وظایف و توانایی‌های ربات های خانگی آمازون نداریم. با این حال، بلومبرگ با استناد بر اطلاعات منابع مختلف می‌گوید می‌توان این محصولات را نسخه سیار دستیار مجازی الکسا با امکان همراهی کاربران در مکان‌هایی که دستگاه‌های “Echo” نگهداری نمی‌شوند، در نظر گرفت.

هم‌اکنون نمونه‌های اولیه این پروژه با قابلیت‌هایی همچون دوربین‌های پیشرفته و نرم افزار بینایی کامپیوتری توسعه پیدا کرده است. آمازون می‌خواهد این ربات‌ها را تا پایان سال در خانه کارمندان خود و تا پایان سال آینده در خانه مصرف‌کنندگان به کار گیرد. فعلا هیچ اطلاعاتی از قیمت در دست نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*