دانلود کنید : FaceBook Home قبل از انتشار لو رفت

اگر مشتاقید پیش از ارائه برنامه Facebook Home آن را آزمایش کنید، می‌توانید سه برنامه اصلی درز کرده این قالب را دانلود نموده و با نصب آنها بر روی گوشی خود  کار با رابط کاربری فیسبوک را تجربه کنید.
 

قرار بود برنامه Facebook Home که در واقع یک رابط کاربری است که بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب می‌شود، روز ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) در گوگل پلی برای برخی مدل‌ها ارائه شود. اما حالا ۴ روز پیش از موعد، نسخه تکمیل نشده این اپلیکیشن به بیرون درز کرده و شما می‌توانید آن را تست کنید. این اپلیکیشن در واقع ترکیبی از سه برنامه فیس‌بوک (کاتانا)، اپلیکیشن پیام‌رسان آن که حالا با پیام‌ کوتاه یکپارچه شده (اورکا) و پوسته خانه یا لانچر (شل) است که نسخه‌ای مختصر شده از آن چیزی است که قرار است در روز ۱۲ آوریل عرضه شود.

برای استفاده از این برنامه باید دستگاهی با حداکثر رزولوشن ۷۶۸×1280 و قابلیت حذف کامل برنامه فیسبوک داشته باشید. نصب این سه اپلیکیشن ممکن است مشکلاتی برای گوشی شما ایجاد کند، هر چند که هنوز هیچ موردی گزارش نشده است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر راغب به استفاده از این پوسته هستید تنها چهار روز دیگر طاقت بیاورید ولی اگر طاقت ندارید و می‌خواهید هر چه سریعتر آن را بر روی دستگاه خود آزمایش کنید، می‌توانید از لینک‌های زیر آنها را دانلود نمایید.

لینک دانلود Katana ، Orca ، Home/Shell


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*