با چادر درختي Cacoon آشنا شويد

چادر درختی Cacoon می‌تواند صرف‌نظر از سن، مکانی قابل پذیرش را برای هر فرد باشد.خانه‌های درختی همواره یکی از به یادماندنی‌ترین خاطرات دوران کودکی هستند که برای بسیاری از مردم هیچ‌گاه جذابیت خود را از دست نمی‌دهند.براي آشنايي بيشتر با اين خانه دوست داشتني و مشاهده گالري تصاوير آن در ادامه مطلب با گجت نيوز همراه باشيد.

 این خانه در اصل به عنوان بخشی از چیدمان لوکس «اسکارلت هتل» در کورنوال انگلیس طراحی شده است.

 

طراحی Cacoon تحت تاثیر آشیانه آویزان پرنده بافنده انجام شده است. این لانه یک روزنه پیچی امن و به دور از شکارچیان را برای میزبان خود ارائه می‌دهد.Cacoon نیز به طور مشابه، یک فضای شخصی گوشه‌گیرانه را در اختیار می‌گذارد که به اشخاص اجازه می‌دهد از هر چیزی به دور بوده و با این حال از پیرامون اطرافشان لذت ببرند.

 

این سیستم به گونه‌ای طراحی شده که از یک نقطه منفرد آویزان می‌شود و مناسب محیط‌ های بیرون و داخل ساختمان است.پارچه به کار رفته برای ساخت این چادر محکم، ضدآب و قابل شست‌وشو است و همچنین فضا را برای حمل به اندازه کافی روشن و کوچک نگه می‌دارد.

{photo}92/01/19/cacoon{/photo}

یک Cacoon حدود پنج کیلوگرم وزن دارد و قطر آن یک و نیم متر اعلام شده است؛ همچنین یک کاکون دوبل حدود شش کیلوگرم وزن دارد و قطر آن 1.8 متر است. هر دوی این سیستم‌ها قادرند تا بیش از 200 کیلوگرم را نگه دارند.چادر درختی، محصول طراحان انگلیسی است و در پنج رنگ سفید طبیعی، سبز برگی، پرتقالی، آبی آسمانی و قرمز فلفلی قابل دسترس است.

بهای یک کاکون منفرد 380 دلار و کاکون دوبل 530 دلار امریکا اعلام شده است.


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*