احتمال وجود اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر در گلکسی نوت 9 افزایش یافت | گجت نیوز
آخرین مطالب
1
امروز
گلکسی نوت 9

احتمال وجود اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر در گلکسی نوت 9 افزایش یافت

سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) پرچمدار بعدی این شرکت بوده و قرار است با تغییرات جزیی نسبت به پرچمدار قبلی معرفی شود. با این حال بر اساس یک پتنت جدید، احتمال وجود اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر در گلکسی نوت 9 سامسونگ زیاد خواهد بود که تغییری مهم است.

با توجه به عرضه اولیه پرچمداران سامسونگ در سال 2018 به بازار، مدتی است انتشار شایعات پیرامون سامسونگ گلکسی Note 9 به عنوان پرچمدار بعدی این شرکت در سال جاری قوت گرفته است. یکی از ویژگی‌های محتمل این گوشی، داشتن اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر محسوب می‌شود. بر اساس اخبار جدید، احتمال وجود این ویژگی بیشتر از حدی است که تصور می‌کردیم.

بر اساس پتنت جدید به ثبت رسیده توسط سامسونگ، برخلاف تصور، احتمال استفاده از اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر در سامسونگ گلکسی نوت 9 بسیار زیاد است. برای اولین مرتبه، شایعه استفاده از این نوع سد امنیتی در گلکسی اس 8 شنیده شد، اما هنوز سامسونگ محصولی با چنین ویژگی عرضه نکرده است.

گلکسی نوت 9

اولین گوشی دارای اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر سامسونگ

اگرچه بسیاری از منابع خبری، گلکسی اس 10 را با اطمینان اولین گوشی سامسونگ دارای اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر خطاب می‌کنند، اما همچنان وجود آن بر روی پرچمدار پیش روی سری نوت محتمل است. بر اساس تصاویر پتنت مذکور، اسکنر در نیمه پایینی نمایشگر سوپر AMOLED این گوشی قرار گرفته و این قسمت بعد از قرار دادن انگشت کاربر بر روی آن، تا زمان باز شدن قفل گوشی روشن خواهد ماند.

از طرفی می‌دانیم تعداد زیادی از پتنت‌های به ثبت رسیده توسط شرکت‌ها، هیچگاه مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. بر اساس یک ارزیابی که مدتی قبل انجام دادیم، گلکسی نوت 9 نمی‌تواند دارای اسکنر اثر انگشت روی صفحه نمایش باشد، با این حال هیچ چیز بعید نیست. از آنجایی که با بررسی مشخصات فنی این گوشی پیش از رونمایی رسمی مشخص شد قرار نیست تغییرات زیادی درون آن در مقایسه با گلکسی اس 9 پلاس صورت بگیرد، بعید نیست سامسونگ با به کار بردن این ویژگی، کاربران را سورپرایز کند!

گلکسی نوت 9

۲۰ دیدگاه

 1. خیلی مسخره س واقعا رو صفحه

  (-1)
 2. اصلا از ساسمونگ قطع امید کردم

  (0)
 3. سامسونگم با این خبراش

  (0)
 4. به قول یه دوستی تهش میخوایم باهاش یه صفحه نمایش باز کنیم دیگه انقدر مانور دادن نداره

  (0)
 5. حالا مثلا انگار اسکنر اثرانگشت چیه که رو دستگاه باشه تو دستگاه باشه یا پشت دستگاه
  ول کن عمو

  (0)
 6. سامسونگ که هیچ وقت اشتباهی نمیکنه باید منتظر شد و دید

  (0)
 7. ایده های چرت برای برند های چرت

  (-6)
 8. سلام خواهش می کنم یه مقاله درباره قیمت گوشی ها بزارین
  آیا ارزون می شن یا نه

  (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*