ساعت هوشمند جدید ال جی

ساعت هوشمند جدید ال جی مجهز به Wear OS تاییدیه FCC‌ را دریافت کرد

ساعت هوشمند جدید ال جی مجهز به سیستم عامل Wear OS موفق به کسب تاییدیه FCC‌ شد. آیا این ساعت در Google I/O 2018‌ معرفی می‌شود؟ جزئیاتی از آن را در ادامه مطالعه کنید.

به نظر می‌رسد ال جی امسال از یک گجت پوشیدنی جدید پرده برداری خواهد کرد. البته نخستین جزئیات مربوط به ساعت هوشمند جدید ال جی را تا ساعاتی دیگر می‌توانیم دریافت کنیم. نمایشگاه Google I/O از ساعاتی دیگر آغاز به کار خواهد کرد و آن بهترین زمانی خواهد بود تا غول جستجوی جهان از یک محصول جدید پرده برداری کند.

اگرچه این نخستین باری نیست که در مورد ساعت هوشمند جدید ال جی می‌شنویم، بلکه برای اولین بار است که شاهد انتشار برخی از تصاویر مربوط به این محصول پوشیدنی هستیم. به نظر می‌رسد این ساعت با شماره مدل W315 موفق به کسب تاییدیه FCC شده است. با توجه به ساعت‌های هوشمند پیشین ال جی که با شماره مدل‌های W270 و W280 عرضه شده بودند، اینگونه به نظر می‌رسد که این ساعت جدید یک جهش بزرگ رو به جلو است.

ساعت هوشمند جدید ال جی

جزئیات ساعت هوشمند جدید ال جی

متاسفانه به جز چندین تصویر که رابط کاربری و آی دی اف سی سی ساعت هوشمند جدید ال جی را به نمایش می‌گذارند، جزئیات خیلی زیادی از این ساعت در دسترس نیست. با این حال، اینگونه به نظر می‌رسد که FCC بلوتوث و وای فای این ساعت را آزمایش کرده است که نشان می‌دهد فاقد اتصال سلولار خواهد بود.

ما انتظار داریم جزئیات بیشتری از ساعت هوشمند جدید ال جی را در نمایشگاه Google I/O 2018 که تا چند ساعت دیگر برگزار می‌شود دریافت کنیم. حال آنکه آیا واقعا ال جی این هفته از یک ساعت هوشمند جدید پرده برداری خواهد کرد یا خیر، مشخص نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. از واچ برند تگنولوزی اصلا خوشم نمیاد