اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت

اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت کنترل کامل گوشی در ویندوز ۱۰ را ارائه می‌کند

اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت معرفی شد. به لطف این اپلیکیشن شما می‌توانید گوشی هوشمند خود را به طور کامل بر روی کامپیوتر ویندوزی خود مدیریت کنید. مشاهده تماس‌ها، نوتیفیکیشن‌ها، پیام‌های متنی و غیره برخی از قابلیت‌های این اپلیکیشن است.

کمپانی مایکروسافت ساعاتی پیش در کنفرانس توسعه دهندگان خود موسوم به Build از یک اپلیکیشن جدید با نام Your Phone‌ پرده برداری کرد. اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت یک بازتاب از گوشی شما را در یک کامپیوتر دسکتاپی به نمایش می‌گذارد و به کاربران ویندوز ۱۰ اجازه‌ی دسترسی به پیام های متنی، تصاویر و نوتیفیکیشن‌ها بدون نیاز به گوشی‌شان را می‌دهند.

قابلیت های اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت

قابلیت‌های اپلیکیشن Your Phone‌ مایکروسافت بسته به پلتفرم آی او اس و اندروید متفاوت است، اما به یاد داشته باشید که بر روی گوشی های اندرویدی قابلیت‌های بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت، پس شما اگر یک گوشی اندرویدی دارید به لطف این برنامه دیگر نیازی نیست به صورت فیزیکی گوشی‌تان را در اختیار داشته باشید. این برنامه مفهومی از آنچیزی است که Dell اوایل سال ۲۰۱۸ از آن پرده برداری کرد تا به لطف آن بتوانید نوتیفیکیشن‌ها و تماس‌های گوشی‌تان را بر روی نمایشگر کامپیوتر خود مشاهده کنید. اپلیکیشن مایکروسافت حالا یک گام فراتر گذاشته و دسترسی به SMS، گالری تصاویر و نوتیفیکیشن‌های تمام اپلیکیشن‌ها را نیز به نمایش می‌گذارد.

مایکروسافت به صورت آزمایشی این اپلیکیشن را در اختیار کاربران برنامه Windows Insiders خود قرار می‌دهد و با دریافت بازخوردهای آن‌ها، خودش را مهیای ارائه آن به کاربران ویندوز ۱۰ می‌کند. مایکروسافت در حال آزمایش به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ با کدنام “Redstone 5” است و انتظار می‌رود در اواخر فصل پاییز امسال آن را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

مایکروسافت جزئیات بیشتری از این نرم افزار را طی برگزاری کنفرانس Build‌ در اختیار ما قرار خواهد داد.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. واجب شده اینکارو عملی کنم