شرایط فروش خودروهای میتسوبیشی

شرایط فروش خودروهای میتسوبیشی در ماه رمضان ۱۳۹۷

شرایط فروش خودروهای میتسوبیشی در خرداد ۹۷ به مناسبت ماه رمضان اعلام شد. شرکت آرین موتور، نماینده رسمی محصولات Mitsubishi در ایران، قیمت خودروی میتسوبیشی لنسر را در بخشنامه جدید خود افزایش داده است.

شرکت آرین موتور به عنوان نماینده رسمی واردات و عرضه خودروهای میتسوبیشی در ایران، شرایط فروش جدید محصولات خود را به مناسبت ماه رمضان در تعداد و مدت محدود اعلام کرده است. در این طرح فروش، میتسوبیشی اوتلندر بنزینی در دو مدل ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ با قیمت‌های قطعی و تحویل فوری به فروش می‌رسد و در شرایط اقساطی، تعداد اقساط از ۶ ماهه بدون سود شروع شده و تا ۳۶ ماه ادامه پیدا می‌کند. خودروی لنسر نیز با مدل ۲۰۱۸، قیمت قطعی، تحویل فوری و تخفیف خرید نقدی به مشتریان عرضه می‌شود.

با توجه به شرایط فروش خودروهای میتسوبیشی در خردادماه ۱۳۹۷، شرکت آرین موتور قیمت میتسوبیشی لنسر (Mitsubishi Lancer) را افزایش داده، اما قیمت سایر محصولات از جمله اوتلندر، ای اس ایکس و میراژ در این ماه تغییری نسبت به قبل نداشته است. بنابراین، میتسوبیشی لنسر ۲۰۱۸ که پیش از این با قیمت غیر قطعی به فروش می‌رسید، اکنون با قیمت قطعی ۲۱۰ میلیون تومان به دست مشتریان خواهد رسید. در ادامه، جزئیات قیمت و شرایط فروش خودروهای میتسوبیشی در ماه رمضان را مشاهده می‌کنید:

لیست قیمت خودروهای میتسوبیشی در ایران

خودروقیمت
میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۸۳۳۹ میلیون تومان
میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۷۳۲۵ میلیون تومان
میتسوبیشی ای اس ایکس ۲۰۱۸۲۵۹ میلیون تومان
میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۸۱۱۲ میلیون تومان
میتسوبیشی لنسر ۲۰۱۸۲۱۰ میلیون تومان

شرایط فروش خودروهای میتسوبیشی – خرداد ۹۷

شرایط فروش خودروهای میتسوبیشی

شرایط فروش خودروهای میتسوبیشی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*