گوشی های نوکیا

تمام گوشی های نوکیا آپدیت اندروید P را دریافت می‌کنند

با اعلام اچ ام دی گلوبال، آپدیت اندروید P برای همه گوشی های نوکیا از نوکیا 1 گرفته تا نوکیا 8 سیروکو ارائه خواهد شد. این به‌روزرسانی شامل گوشی های نو رسیده‌ی کمپانی نیز می‌شود.

اچ ام دی گلوبال که از حدود یک سال و نیم پیش مسئولیت تولید و عرضه‌ی گوشی های نوکیا را بر عهده گرفته در حال تبدیل شدن به جانشینی خلف برای این برند فنلاندی و احیای شکوه سابق آن است. این کمپانی نه تنها محصولات متنوعی را در محدوده قیمت مختلف روانه بازار کرده بلکه در امر پشتیبانی نرم افزاری نیز سنگ تمام گذاشته و این نشان از اهداف بلند سران آن برای تبدیل شدن به مهره‌ای قابل اتکا در بازار جهانی موبایل دارد.

البته در این مدت اکثر گوشی های نوکیا ابتدا در دسترس مشتریان چینی قرار گرفتند؛ اما با کمی تاخیر نسخه جهانی آن‌ها نیز روانه بازار شد که امید می‌رود این موضوع در مورد محصول تازه رونمایی شده‌ی نوکیا ایکس 6 نیز صدق پیدا کند.

نوکیا ایکس 6

تداوم پشتیبانی نرم افزاری از گوشی های نوکیا

اخیرا در رویدادی که به مناسبت معرفی گوشی های نوکیا 2.1، نوکیا 3.1 و نوکیا 5.1 برگزار شد اچ ام دی گلوبال خبر از آن داد که هم محصولات قبلی کمپانی و هم این سه مدل جدید پس از انتشار عمومی اندروید P توسط گوگل در پاییز سال جاری، آپدیت مربوطه را دریافت خواهند کرد.

این خبر خوشحال کننده برای کاربران در حالی مطرح شده که پیش‌تر نیز سران کمپانی فنلاندی وعده‌ی ارائه‌ی آپدیت اندروید اوریو برای گوشی های نوکیا را داده بودند که به قول خود نیز وفا کردند؛ بنابراین اگر قصد خرید یکی از محصولات این برند را دارید می‌توانید از دریافت آپدیت اندروید و بسته‌های امنیتی در آینده آسوده خاطر باشید.

۲ دیدگاه

  1. چرا مثل سابق شرکت نوکیا یا همین hmd هیچ نمایندگی مستقیمی در تهران یا شهرهای بزرگ ایران نداره؟ سالهای قبل نوکیا توهر استانی چند نمایندگی مستقیم داشت،اما حالا حتی یک نمایندگی اصلی در کل ایران و سراسر ایران نداره،فقط خدا برکت بده نمایندگی های سامتل سامسونگ که همه جا تابلوشو میبینی!

    (0)
  2. خوش به حالشون اندروید برای هواوی کی میاد؟؟

    (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*