گلکسی نوت ۳ اولین اسمارت فون دارای نمایشگر OLED پلاستیکی!

سامسونگ مدتی است که روی نمایشگر های OLED پلاستیکی (منعطف) کار می کند. این شرکت کره ای در نمایشگاه CES امسال بود که این نمایشگر ها را به صورت رسمی معرفی کرد و آنها را در چند دستگاه نمونه قرار داد تا با ویژگی های آنها بیشتر آشنا شویم. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

طبق گفته سامسونگ، امسال اولین اسمارت فون هایی با این نمایشگر های OLED پلاستیکی وارد بازار می شود. گلکسی اس ۴ با OLED های معمولی معرفی شد، اما حالا شایعه ها حاکی از آن است که اولین دستگاهی که نمایشگر های نشکن جدید سامسونگ در آنها قرار می گیرد گلکسی نوت ۳ خواهد بود.

نمایشگر های OLED پلاستیکی نسبت به OLED استفاده شده در گلکسی نوت ۲ نازک تر است و پیکسل های آن از زیر پیکسل های RGB خطی تشکیل شده. همچنین وزن این نمایشگر جدید نصف مدل استفاده شده در گلکسی نوت ۲ است. اما سوالی که باقی می ماند این است که رزولوشن این نمایشگر ها چگونه است و اینکه آیا سامسونگ می تواند این نمایشگر ها را به تولید انبوه برساند؟

طبق اطلاعاتی که سام موبایل بدست آورده، سامسونگ می خواهد نمایشگر های منعطف خود را در اواخر امسال وارد بازار کند که این می تواند نمایشگاه IFA باشد _ جایی سامسونگ گلکسی نوت های قبلی را در IFA های دو سال گذشته معرفی کرده. آخرین اطلاعاتی که از گلکسی نوت ۳ داریم می گویند این فبلت نمایشگر ۵.۹ اینچی دارد.


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*