ایسوس با همکاری شرکت آونگ از فناوری AiMesh رونمایی کرد | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
فناوری AiMesh

ایسوس با همکاری شرکت آونگ از فناوری AiMesh رونمایی کرد

دفتر ایسوس در ایران با همکاری شرکت آونگ، توزیع‌کننده رسمی محصولات شبکه‌ی ایسوس در ایران، از فناوری AiMesh رونمایی کرد. در ادامه با ویژگی‌ها و مزایای این فناوری اختصاصی ایسوس آشنا می‌شوید.

ایسوس ارزشمندترین برند تایوانی، به تازگی در زمینه محصولات شبکه، آخرین فناوری اختصاصی خود را در ایران به طور رسمی با مجموعه آونگ برای فروشندگان برتر محصولات شبکه خود رونمایی کرد.

محصولات شبکه ایسوس که عمده هدف بازار محصولات رده بالا و رده میانی است، با رشد چشم‌گیر تنوع سبد کالایی خود توانسته است سهم بازار بالایی را در جهان به خود اختصاص دهد. تیم خلاق ایسوس نیز همواره به منظور حفظ پرستیژ و تمایز خود با رقبا، ویژگی‌هایی شگفت‌انگیز در تولیدات خود به کار می‌گیرد که این بار ایسوس برای شبکه با معرفی فناوری پیشرفته AiMesh سنگ تمام گذاشت. دفتر ایسوس نیز با همکاری شرکت آونگ، توزیع‌کننده رسمی محصولات شبکه خود، این فناوری را برای اولین برای به منظور آشنایی بهتر فروشندگان محصولات شبکه در دفتر مجموعه آونگ رونمایی کرد.

فناوری AiMesh

در این دورهمی، ابتدا آقای میرسجادی مدیر فروش محصولات شبکه آونگ ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین جلسه را به طور رسمی آغاز کرد. سپس آقای بیاتی پور، مدیر کالای محصولات شبکه و سرور ایسوس، به توضیحاتی در زمینه سهم بازار محصولات شبکه ایسوس، فناوری‌های اختصاصی این برند نظیر راهکار محافظتی AiProtection پرداختند.

سپس آقای سعید مسلمی، مدیر روابط عمومی دفتر ایسوس به توضیحاتی کامل در مورد این فناوری و محصولات سازگار با AiMesh پرداختند:

فناوری شبکه مش مدت زمان زیادی است که معرفی شده و با استفاده از این فناوری پوشش کامل شبکه در همه جا میسر شده است. ایسوس با معرفی شبکه هوشمند AiMesh، علاوه بر پوشش جامع شبکه در همه جا، ویژگی‌های خاص و کاربردی روترهای ایسوس را با هم در شبکه ترکیب کرده و علاوه بر به وجود آوردن شبکه‌ای پایدار، تمامی ویژگی‌های تک تک محصولات شبکه ایسوس را در شبکه مش با هم در دسترس قرار داده است.

مزایای فناوری AiMesh

با کمک فناوری AiMesh ، علاوه بر افزایش پوشش شبکه و و تقویت سیگنال، به سادگی می‌توانید محصولات مختلف سازگار با این فناوری را در شبکه به کار بگیرید، ولی در شبکه مش عادی، نیاز به داشتن پکیج‌های اختصاصی و گران‌قیمت مش است. در شبکه‌های مبتنی بر روتر – ریپیتر (repeater) در صورتی که روتر اصلی به مشکل بر بخورد، کل شبکه از کار خواهد افتاد، در حالی که با فناوری AiMesh ، در صورت هر گونه اختلال، دستگاه‌های موجود بدون هیچ مشکلی تا برطرف شدن ایراد در شبکه کار می‌کنند. از معایب دیگر مش، محدود بودن نرخ انتقال در شبکه است. اما در AiMesh حتی می‌توانید به سرعت انتقال تا 11000 مگابیتی دست پیدا کنید.

در پایان نیز جلسه با پرسش و پاسخ در زمینه مفاهیم فنی مرتبط با فناوری AiMesh ایسوس به پایان رسید.

۷ دیدگاه

 1. چ عجب یه خبر خوب شنیدیم

  (1)
 2. واقعا کاربردش چیه

  (-1)
 3. روز به روز داریم پیشرفت میکنیم زنده باد ایران

  (0)
 4. خب کاربردش چیه؟ میخواد چی بگه

  (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*