گوشی های آیفون سال 2018

گوشی های آیفون سال ۲۰۱۸ همراه با اپل پنسل عرضه می‌شوند

اپل امسال تصمیم دارد رقابت تازه‌ای را با سامسونگ به عنوان رقیب اصلی خود آغاز کند، به همین دلیل گوشی های آیفون سال ۲۰۱۸ را به اپل پنسل مجهز خواهد شد. ویژگی مهم دیگر آیفون های ۲۰۱۸ شامل آیفون ۹، آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس پلاس داشتن ۵۱۲ گیگابایت ظرفیت داخلی است.

با قدم گذاشتن در بازار لوازم جانبی دستگاه‌های موبایل شامل گوشی های هوشمند و تبلت‌ ها، قلم‌های زیادی را مشاهده خواهید کرد که امکان استفاده از آن‌ها بر روی هر نمایشگری وجود دارد. اما آن‌ها فقط به منظور لمس نقاط مختلف نمایشگر کارایی داشته و برای کارهایی همچون طراحی کاربرد ندارد و یا قابلیت‌های بیشتری در اختیارمان قرار نمی‌دهند. اما اس پن و اپل پنسل کاملا منحصربه‌فرد هستند.

عرضه اپل پنسل با گوشی های آیفون سال ۲۰۱۸

تا پیش از این، اپل پنسل تنها همراه با برخی آیپدها عرضه می‌شد، اما به نظر می‌رسد اپل به منظور رقابت با محصولات سری نوت سامسونگ، تصمیم دارد گوشی های آیفون سال ۲۰۱۸ را نیز به آن مجهز کند. این پیش‌بینی به تازگی توسط TrendForce اعلام شده است. اما این تنها ویژگی گوشی های آیفون سال ۲۰۱۸ نخواهد بود.

طبق این گزارش TrendForce علاوه بر اضافه شدن پشتیبانی از قلم ویژه اپل به آیفون‌های امسال، یک نسخه مجهز به ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی نیز برای همه آن‌ها عرضه خواهد شد. شاید این موضوع نیز هدفی برای رقابت با سامسونگ باشد، چرا که برای تازه‌ترین گوشی مجهز به قلم اس پن این شرکت (گلکسی نوت ۹)، یک نسخه مجهز به ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی وجود دارد.

از آنجایی که قابلیت فیلم برداری ۴K با زمان‌های بیشتر، رفته رفته به همه پرچمداران اضافه می‌شود، به زودی شاهد مواجهه شدن کاربران با مشکل کمبود فضای ذخیره‌سازی با وجود داشتن ۲۵۶ گیگابایت حافظه خواهیم بود، به همین دلیل گوشی‌سازان باید یکی پس از دیگری به قرار دادن چیپ‌های حافظه‌ نیم ترابایتی در گوشی های هوشمند پرچمدارشان روی بیاورند.

پیش‌بینی می‌کنیم اپل در گوشی های آیفون سال ۲۰۱۸ راهکار مشابهی با سامسونگ در پیش بگیرد، به این معنی که به جای نسخه ۲۵۶ گیگابایتی، در کنار نسخه مجهز به نیم ترابایت فضای داخلی ذخیره‌سازی یک نسخه ۱۲۸ گیگابایتی عرضه کند. به این ترتیب شرکت برای گوشی های آیفون سال ۲۰۱۸ فقط دو نسخه عرضه کرده و یا با اضافه کردن نسخه سوم، امکان خرید نسخه ارزان‌تر دارای ۶۴ گیگابایت ظرفیت داخلی را نیز فراهم می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. معلومه یه برنامه حسابی براش داره میخواد رو دست سامسونگ بلند شه

  2. اپلم دیگ داره میزنه تو کار قلم هوشمند