رندر قاب های سونی اکسپریا ایکس زد 3

رندر قاب های سونی اکسپریا ایکس زد ۳ از دوربین تک لنزی پشتی خبر می‌دهد

جدیدترین رندر قاب های سونی اکسپریا ایکس زد ۳ (Sony Xperia XZ3) از دوربین تک لنزی این گوشی خبر می‌دهد. گوشی اکسپریا ایکس زد ۳ پرچمدار سال ۲۰۱۸ کمپانی سونی است.

در حالی که کمپانی سونی به تازگی از سنسور دوربین IMX586 (یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی Quad Bayer) خود پرده برداری کرده است، بسیاری از شایعات حالا خبر از حضور یک ماژول دوربین تک لنزی بر روی قاب پشتی گوشی سونی اکسپریا ایکس زد ۳ می‌دهند. در همین راستا، به تازگی مجموعه‌ای از رندرهای ۳ بعدی قاب های سونی اکسپریا ایکس زد ۳ (Sony Xperia XZ3) به انتشار رسیده که تنها ۲ حفره در قسمت پشتی گوشی را نشان می‌دهد. اشتباه نکنید آن‌ها متعلق به دوربین دوگانه نیستند؛ یکی از آن‌ها مختص دوربین تک لنزی و دیگری یک اسکنر اثر انگشت است.

رندر قاب های سونی اکسپریا ایکس زد ۳

تمام این‌ها در  حالیست که ما پیشتر رندر قاب های سونی اکسپریا ایکس زد ۳ را با دوربین دوگانه نیز دیده بودیم و حتی دو عکس در دنیای واقعی از یک گوشی منتشر شده بود که ادعا می‌شود متعلق به گوشی XZ3 است. حتی تصویری از یک جدول مشخصات فنی نیز به انتشار رسیده بود که از حضور دوربین دوگانه ای مشابه دوربین گوشی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم، یعنی دو سنسور ۱۹ و ۱۲ مگاپیکسلی بر روی قاب گوشی پرچمدار آینده سونی خبر می‌داد.

ما بی‌تردید دوست داریم که یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی را بر روی قاب پشتی این گوشی ببینیم که حتی از دوربین گوشی های هواوی پی ۲۰ پرو و نوکیا ۸۰۸ Pure View نیز می‌تواند وضوح بیشتری را ارائه کند. بسیاری از دوربین های دوگانه تنها برای بازارگرمی بر روی قاب پشتی گوشی ها جای خوش کرده‌اند، اما سونی به دور از اتفاقی که در حال رخ دادن در بازار بود، سخت مشغول کار بر روی طراحی یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی به نام IMX586 بود که می‌تواند دنیای دوربین های موبایلی را متحول کند.

پس تکلیف رندر قاب های سونی اکسپریا ایکس زد ۳ چیست؟ آیا این گوشی تک دوربینه یا دو دوربینه است؟ هنوز نمی‌توانیم در این مورد اظهار نظر کنیم، چرا که ممکن است هر یک از این دو ماژول قرار گیرد. ممکن است ما شاهد پیکربندی های متفاوت دوربین ها بر روی سه مدل مختلف اکسپریا ایکس زد ۳ ، اکسپریا ایکس زد ۳ کامپکت و اکسپریا ایکس زد ۳ پریمیوم باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. غول تکنولوژی جهان ،سونی 😍

  2. ولی انصافا یه لنز سونی می ارزه ده تای بقیه گوشیا

  3. زشت بودنشو ول کن بگو چرا یه لنز اخه

  4. وای این چرا اینقدر زشته