رابط EMUI 9.0 هواوی پی 20 پرو

هواوی رابط EMUI 9.0 مبتنی بر اندروید ۹ را به نمایشگاه IFA 2018 می‌آورد

رابط EMUI 9.0 که بر اساس اندروید ۹ پای بنا شده است، بستر نرم افزاری آتی محصولات بزرگترین گوشی‌ساز چینی خواهد بود. هواوی تصمیم دارد رابط EMUI 9.0 که به زودی پرچمداران شرکت به آن مجهز می‌شوند را در نمایشگاه IFA 2018 معرفی کند.

بر اساس گفته‌های یک مقام رسمی هواوی، این شرکت رابط EMUI 9.0 را در نمایشگاه IFA 2018 معرفی کرده و سپس، انتشارش را آغاز می‌کند. همانند همیشه انتظار داریم در ابتدا پرچمداران جدید شرکت، آپدیت سیستم عامل تازه معرفی شده را دریافت کنند.

اولین گوشی های هوشمند دریافت‌کننده رابط EMUI 9.0 که بر اساس اندروید ۹ پای توسعه یافته است، سه گوشی خانواده P20 محسوب می‌شوند. انتظار می‌رود بعد از معرفی EMUI 9.0 در نمایشگاه IFA طی ماه آینده، آپدیت یاد شده خیلی زود برای این سه گوشی عرضه شود. گوشی های سری میت سال گذشته بدون شک دریافت‌کنندگان بعدی آپدیت هستند، اما برای آن‌ها هنوز زمان مشخصی وجود ندارد.

محصولات خانواده Mate 9 نیز رابط EMUI 9.0 را دریافت می‌کنند، اما اولویت آن‌ها از پرچمداران سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ کمتر است. پیش‌بینی می‌کنیم تا انتهای سال میلادی جاری، گوشی های برتر برند آنر همچون آنر ۱۰ و آنر ویو ۱۰ نیز آپدیت سیستم عامل اندروید ۹ پای را دریافت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۰ دیدگاه

  1. من که چشمم آب نمیخوره

  2. اقا تاریخ برگزاری IFA 2018 کی هست؟؟

  3. سیستم عامل کلمه درستی واسه استفاده نیست اینجا بهتر بود بنویسین، رابط کاربری EMUI 9.0 مبتنی بر اندروید ۹