تجهیز خودروهای بی ام و به دستیار هوشمند از سال 2019

تجهیز خودروهای بی ام و به دستیار هوشمند از سال 2019

شرکت بی ام و در نظر دارد از بهار سال 2019، قابلیت دستیار هوشمند را به اتومبیل‌های خود بیافزاید. این قابلیت با سیستم عامل Operating System 7.0 بی ام و همراه است که شامل دستیار هوشمند می‌شود.

بی ام و یکی از کمپانی‌های مطرح تولیدکننده خودروهای لوکس است که هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را روانه بازار می‌کند. این شرکت با قابلیت دستیار هوشمند به سرنشینان اتومبیل‌های خود اجازه می‌دهد تا با کاربری هوشمندانه‌ای رو به رو شوند.

این شرکت باواریایی می‌گوید، هیچ محدودیتی در اتصال به سایر دستیارهای هوشمند وجود ندارد، بنابراین می‌توان از سایر دستیارهای هوشمند نیز بهره گرفت و تنها نباید به دستیار هوشمند اختصاصی بی ام و اکتفا کرد.

تمامی رانندگان خودروهای بی ام و می‌توانند تنها با گفتن Hey BMW شروع به مکالمه کرده و دستوراتی به خودرو دهند. بی ام و با به کارگیری هوش مصنوعی در سیستم عامل جدید، به رانندگان اجازه می‌دهد تا به شکل هوشمندانه درخواست‌هایی را به اتومبیل بیان کنند. برای مثال پس از گفتن Hey BMW می‌توانند درخواست‌هایی چون بالا بردن شیشه، روشن کردن سیستم تهویه و برخی دیگر را بیان کنند.

با اتومبیل‌های بی ام و راحت صحبت کنید

صاحبان اتومبیل‌های بی ام و همچنین می‌توانند به صورت سفارشی‌سازی شده با بیان Hey BMW, I’m cold به سرعت سیستم گرمایشی خودرو را روشن کرده تا فضای داخل کابین گرم شود.

افراد همچنین می‌توانند با قابلیت جدید، کاربری‌های گسترده‌تری را مشاهده کنید. برای مثال به مایکروسافت آفیس 365 متصل شده و برای کسب و کار خود از آن بهره گیرند. یا آن که در هنگام حرکت اتومبیل کنفرانس تلفنی برگزار کنند. پخش موسیقی، اعلام ساعت و دیگر موارد، ویژگی‌های ساده‌ای است که با این قابلیت می‌توان به شکل درخواست صوتی انجام داد.

بی ام و می‌خواهد از سال 2019 دستیار هوشمند را در کشورهای انگلیس، آمریکا، آلمان و ژاپن دردسترس قرار دهد و این قابلیت از 23 زبان مختلف جهان پشتیبانی می‌کند. خودروهای بی ام و با بسته Live Cockpit Professional به این سیستم مجهز می‌شوند.

همچنین در سال جاری خودروهای سری 3 بی ام و برای نخستین بار قابلیت را دریافت خواهند کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. انا بی ام و سوار میشن
    ما پراید با اپشن
    انقلاب ممنون

  2. چیز خوبیه دیگه لازم نیست راننده هنگام رانندگی حواسش برای روشن کردن کولر و بخاری و … پرت بشه

  3. خوب اینو پرایدم داره و در گل اپشن های بی ام دبیلیو در حد سایپا نیست پراید سمت سرنشین های عقب خودرو یه دست گیره داره که میچرخونیش شیشه بالا و پایین میشه در این حد خفنه😎😎