اپل استور

اپل استور در آستانه رونمایی آیفون و اپل واچ جدید از دسترس خارج شد

در حالی که چیزی تا آغاز کنفرانس سالانه اپل باقی نمانده، فروشگاه آنلاین اپل استور برای انجام برخی به‌روزرسانی‌ها موقتا از دسترس خارج شد. در رویداد امسال اپل، گوشی آیفون، اپل واچ و آیپد جدید رونمایی می‌شوند.

چند ساعت دیگر، کمپانی اپل به عنوان ارزشمندترین شرکت جهان، رویداد سالانه خود را در سالن استیو جابز در اپل پارک برگزار می‌کند. طبق اخبار منتشر شده، قرار است در این رویداد مهم چند محصول جدید از جمله سه مدل آیفون جدید، یک اپل واچ جدید و آیپد پروهای به‌روزرسانی شده معرفی شوند.

اپل استور به‌روزرسانی می‌شود

کمپانی اپل در راستای آماده‌سازی برای ورود محصولات جدید، اقداماتی را پیش از آغاز رویداد سالانه خود انجام داده که از جمله این اقدامات می‌توان به از دسترس خارج کردن فروشگاه آنلاین خود موسوم به اپل استور (Apple Store) اشاره کرد. کوپرتینویی‌ها در حالی که چند ساعت تا آغاز مراسم باقی مانده، اپل استور را فعلا تعطیل کرده و در صفحه اول آن نوشته ما در حال انجام به‌روزرسانی‌هایی در اپل استور هستیم و به زودی برمی‌گردیم.

به نظر می‌رسد امشب محصولات زیادی از اپل در راه هستند و به همین دلیل احتمالا فروشگاه آنلاین این کمپانی در حال آماده شدن برای پیش فروش آیفون‌ها و اپل واچ جدید است. کنفرانس اپل از ساعت ۲۱:۳۰ امشب (چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷) به وقت ایران آغاز می‌شود و همه منتظر رونمایی از مدل های ۲۰۱۸ آیفون، اپل واچ و آیپد هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه