هزینه مکالمات تلفنی

هزینه مکالمات تلفنی مخابرات افزایش می‌یابد؟

هزینه مکالمات تلفنی در آینده‌ای نزدیک با تغییر همراه می‌شود. مدیر عامل مخابرات ایران، دلیل این تغییرات را جبران کاهش درآمد این سازمان به خاطر حذف آبونمان معوقه کارگزاران عنوان کرد.

مهندس مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار کرد قبل از صدور سه حکم دیوان عدالت اداری در ارتباط با آبونمان معوقه کارگزاران روستایی و پرداخت رفاهیات کارکنان، درآمد این سازمان ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود، اما به دلیل احکام صادر شده حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان از درآمد مخابرات کاسته شد. به همین دلیل برای جبران این کاهش درآمد، ناچاریم تعرفه‌ها را افزایش دهیم.

هزینه مکالمات تلفنی دو برابر می‌شود؟

مهندس صدری در پاسخ به این سوال که آیا تعرفه‌ها دو برابر‌ می‌شوند عنوان کرد در مورد این موضوع پس از محاسبه هزینه‌ها و بررسی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اظهار نظر خواهیم کرد.

وی در ادامه بیان کرد که پیشنهاداتی مبنی بر برگشتن به روال گذشته و پالسی کردن تعرفه‌ها نیز وجود دارد، چرا که در حال حاضر، هزینه مکالمات تلفنی به صورت دقیقه‌ای و یکسان محاسبه می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان تاکید داشت که وزارت ارتباطات می‌تواند بر اساس ماده ۹۱ قانون برای بررسی مجدد حکم دیوان عدالت، درخواست دهد. هرچند چنین درخواستی برای دیوان عدالت صادره شده اما به دلیل وجود ۱۰۰ قاضی در این هیات، اتخاذ تصمیم‌گیری مجدد در این مورد دشوار است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. و برکعت اللله
    اینم از وعده های اقای روحانی

  2. اگه گرونش نمیکردن باید تعجب میکردیم

  3. دلار روی اینم تاثیر میذاره ؟؟؟؟؟