سامسونگ گلکسی ای 9 پرو 2016

انتشار آپدیت اوریو برای سامسونگ گلکسی ای 9 پرو 2016

در فاصله دو ماه مانده به فرارسیدن تاریخی که پیش‌تر اعلام شده بود، آپدیت اندروید اوریو برای کاربران گوشی سامسونگ گلکسی ای 9 پرو 2016 انتشار یافته است. ظاهرا کاربران ویتنامی گلکسی ای ۹ پرو (Galaxy A9 Pro) پیش از سایرین به این به‌روزرسانی دسترسی پیدا کرده‌اند.

در اواسط تابستان گذشته، سامسونگ نوید آن را داد که برای برخی از محصولات قدیمی خود با عمری بالغ بر دو سال نیز، آپدیت اندروید اوریو را انتشار خواهد داد. کمپانی کره‌ای در آن مقطع، آغاز این پروسه را از دسامبر 2018 و با به‌روزرسانی گلکسی جی 7 نیو (Galaxy J7 Neo) اعلام کرد و خبر از اضافه شدن 10 گوشی هوشمند دیگر به این لیست در ژانویه 2019 را داد. یکی از این گوشی ها، سامسونگ گلکسی ای 9 پرو 2016 بود که البته هم‌اکنون کاربران آن در کشور ویتنام دو ماه پیش از موعد، آپدیت مربوطه را دریافت کرده‌اند.

سامسونگ گلکسی ای 9 پرو 2016

روند انتشار جهانی آپدیت در جریان است و به زودی سایر کاربران نیز به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. این آپدیت نرم افزاری با شماره بیلد A910FXXU1CRIA، حجمی معادل 2.09 گیگابایت دارد و شاید برخی کاربران برای دانلود و  نصب، ناگزیر به آزادسازی بخشی از حافظه داخلی دستگاه در صورت نبود فضای کافی در آن شوند.

نسخه 8.0 اندروید در سامسونگ گلکسی ای 9 پرو 2016، با رابط کاربری Experience 9.0 همراه است و امکاناتی نظیر حالت تصویر در تصویر (Picture-in-Picture)، حالت نور شبانه (night light) و شیوه جدید دریافت اعلانات موسوم به notification dots را وارد گوشی خواهد کرد.

همچنین آیکن‌های انطباقی یا adaptive icons هم، جزیی از این به‌روزرسانی هستند و امکان تغییر شکل آیکن‌ها از حالت پیش‌فرض را فراهم می‌کنند. علاوه بر این‌ها، قاعدتا باتری 5000 میلی آمپر ساعتی دستگاه نیز پس از نصب آپدیت، شارژدهی بیشتری خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. نمیدونستم ای 9 2016 هم داره