سامسونگ گلکسی ای 9 پرو 2016

انتشار آپدیت اوریو برای سامسونگ گلکسی ای ۹ پرو ۲۰۱۶

در فاصله دو ماه مانده به فرارسیدن تاریخی که پیش‌تر اعلام شده بود، آپدیت اندروید اوریو برای کاربران گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ پرو ۲۰۱۶ انتشار یافته است. ظاهرا کاربران ویتنامی گلکسی ای ۹ پرو (Galaxy A9 Pro) پیش از سایرین به این به‌روزرسانی دسترسی پیدا کرده‌اند.

در اواسط تابستان گذشته، سامسونگ نوید آن را داد که برای برخی از محصولات قدیمی خود با عمری بالغ بر دو سال نیز، آپدیت اندروید اوریو را انتشار خواهد داد. کمپانی کره‌ای در آن مقطع، آغاز این پروسه را از دسامبر ۲۰۱۸ و با به‌روزرسانی گلکسی جی ۷ نیو (Galaxy J7 Neo) اعلام کرد و خبر از اضافه شدن ۱۰ گوشی هوشمند دیگر به این لیست در ژانویه ۲۰۱۹ را داد. یکی از این گوشی ها، سامسونگ گلکسی ای ۹ پرو ۲۰۱۶ بود که البته هم‌اکنون کاربران آن در کشور ویتنام دو ماه پیش از موعد، آپدیت مربوطه را دریافت کرده‌اند.

سامسونگ گلکسی ای 9 پرو 2016

روند انتشار جهانی آپدیت در جریان است و به زودی سایر کاربران نیز به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. این آپدیت نرم افزاری با شماره بیلد A910FXXU1CRIA، حجمی معادل ۲.۰۹ گیگابایت دارد و شاید برخی کاربران برای دانلود و  نصب، ناگزیر به آزادسازی بخشی از حافظه داخلی دستگاه در صورت نبود فضای کافی در آن شوند.

نسخه ۸.۰ اندروید در سامسونگ گلکسی ای ۹ پرو ۲۰۱۶، با رابط کاربری Experience 9.0 همراه است و امکاناتی نظیر حالت تصویر در تصویر (Picture-in-Picture)، حالت نور شبانه (night light) و شیوه جدید دریافت اعلانات موسوم به notification dots را وارد گوشی خواهد کرد.

همچنین آیکن‌های انطباقی یا adaptive icons هم، جزیی از این به‌روزرسانی هستند و امکان تغییر شکل آیکن‌ها از حالت پیش‌فرض را فراهم می‌کنند. علاوه بر این‌ها، قاعدتا باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دستگاه نیز پس از نصب آپدیت، شارژدهی بیشتری خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. نمیدونستم ای ۹ ۲۰۱۶ هم داره