پژو 207i جدید

تولید آزمایشی پژو ۲۰۷i جدید آغاز شد + مشخصات و امکانات

تولید آزمایشی پژو ۲۰۷i جدید توسط شرکت ایران خودرو شروع شده است. محصول جدید ایران خودرو با امکانات جدیدی همراه بوده و خریداران می‌توانند با آپشن‌های متفاوتی این خودرو را سفارش دهند. در ادامه با امکانات جدید ۲۰۷ آی آشنا می‌شویم.

در روزهای گذشته تصاویری از خطوط تولید خودروسازی ایران خودرو منتشر شد که شروع تولید تعدادی پژو ۲۰۷i و پژو ۲۰۷i صندوقدار با سقف شیشه‌ای (Glass Roof) را نشان می‌دهد. دو محصول جدید ایران خودرو به سقف‌های شیشه‌ای (پانارومیک یا مونروف) مجهز خواهند بود که البته این سقف‌ها قابلیت بازشو نداشته و تنها سرنشینان می‌توانند با آن به بیرون از خودرو دید داشته باشند.

پژو 207i جدید

پژو ۲۰۷i جدید دارای سقف شیشه‌ای است

بر اساس اطلاعاتی که از خطوط تولید شرکت ایران خودرو منتشر شده است می‌توان عنوان کرد سقف گنبدی شکل خودرو پژو ۲۰۷i برای نصب سقف شیشه‌ای، مجددا طراحی و مقاوم‌سازی‌های لازم انجام شده است و حتی قالب شیشه‌ی جلوی خودرو نیز با تغییراتی همراه خواهد بود. روش ساخت و طراحی فریم‌های سقف این خودرو از طرح پژو ۲۰۸ الگوبرداری شده و اگر به پژو ۲۰۸ مجهز به سقف شیشه‌ای دقت کنید، متوجه شباهت الگوی قطعه‌ شیشه‌ای این دو خودرو خواهید شد.

باتوجه به خبرهای اعلامی، شرکت ایران خودرو قصد ندارد پژو ۲۰۷i با سقف شیشه‌ای را تجاری‌سازی کند، اما نسخه‌های آزمایشی این خودرو در دو نوع هاچ‌بک و صندوقدار ساخته شده‌اند. از طرفی کاور داخلی سقف شیشه‌ای ۲۰۷ آی به شکل دستی باز و بسته می‌شود و انتظار می‌رود این خودرو در نسخه‌های تجاری به موتور برقی تجهیز شود. از طرفی با تکیه بر شنیده‌ها، ایران خودرو قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور خودرو ۲۰۶ تیپ پلاس را نیز به بازار خودرو کشور عرضه کند.

پژو 207i جدید

مشخصات فنی پژو ۲۰۷i جدید

شرکت خودروسازی ایران خودرو قصد دارد دو خودرو پژو ۲۰۷i و پژو ۲۰۷i صندوقدار را به امکانات جدیدی تجهیز کند. این امکانات جدید احتمالا مواردی نظیر سقف شیشه‌ای، فرمان کمکی برقی، تریم داخلی چرم، سنسور نور و باران، نمایشگر با پشتیبانی اندروید و کیسه هوای جانبی را شامل می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. امکانات خاصی نداره والا

  2. چطور روشون میشه این. ۱۱۳ تومن بفرو.شن

  3. حتما یه پول گنده هاپولی شده. میخوان بگن خرج این کردیم.

  4. این عکس ها رو من سال پیش هم دیدم. سال پیش که میخواستم ۲۰۷ خودم رو تحویل بگیرم، پیگیر این بودم که اگر میشه با این مدل تعویض کرد اما گفتند که این مدل به تولید انبوه نمیرسه. اینا همش شایعه ست. ایرانخودرو توانایی تولید هیچی نداره