10 گوشی برتر آنتوتو در اکتبر 2018

۱۰ گوشی برتر آنتوتو در اکتبر ۲۰۱۸ : ورود کایرین ۹۸۰ با هواوی میت ۲۰

۱۰ گوشی برتر آنتوتو در اکتبر ۲۰۱۸ معرفی شدند. نکات جالب توجه این لیست، قدرت‌نمایی تراشه کایرین ۹۸۰ همراه گوشی‌های سری هواوی میت ۲۰ جلوی روی گوشی‌های مجهز به اسنپدراگون ۸۴۵ است.

طی چند ماه اخیر، برترین‌های لیست ۱۰ گوشی برتر آنتوتو از گوشی‌هایی تشکیل شده بود که از تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ قدرت می‌گرفتند. لیست منتشر شده این سایت در ماه سپتامبر را تماما گوشی‌های قدرت گرفته از اسنپدراگون ۸۴۵ تشکیل می‌دادند. اما امروز پلتفرم بنچمارک‌گیری آنتوتو لیستی از ۱۰ گوشی برتر شرکت کننده را به انتشار رساند. سه رتبه اول ۱۰ گوشی برتر آنتوتو در اکتبر ۲۰۱۸ از تراشه کایرین ۹۸۰ قدرت می‌گیرند: هواوی میت ۲۰، میت ۲۰ پرو و میت ۲۰ ایکس.

همانطور که در عکس زیر می‌بینید، جایگاه نخست در اختیار هواوی میت ۲۰ است که موفق شده میانگین امتیاز ۳۱۱.۸۴۰ را به دست آورد. جایگاه دوم با امتیاز ۳۰۷.۶۹۳ در اختیار میت ۲۰ پرو است. در جایگاه سوم نیز مدل X گوشی های خانواده میت ۲۰ با امتیاز ۳۰۳.۱۱۲ قرار دارد. گزینه‌ی دیگر لیست ۱۰ گوشی برتر آنتوتو در اکتبر ۲۰۱۸ را گوشی گیمینگ تازه معرفی شده شیائومی بلک شارک هلو با امتیاز ۳۰۱.۷۵۷ از آن خود کرده است. نسخه اصلی شیائومی بلک شارک نیز با امتیاز ۲۹۳.۵۴۴ در جایگاه پنجم جدول قرار دارد.

۱۰ گوشی برتر آنتوتو در اکتبر ۲۰۱۸

10 گوشی برتر آنتوتو در اکتبر 2018

گوشی میزو ۱۶ که اواسط مرداد ماه معرفی شد، با امتیاز ۲۹۳.۵۵۴ در جایگاه ششم قرار دارد. جایگاه هفتم در اختیار وان پلاس ۶ با متوسط امتیاز ۲۹۲.۳۷۱ است. ایسوس روگ فون (۲۹۱.۷۰۱)، اسمارتیسان آر ۱ (۲۹۱.۱۰۲) و نوبیا زد ۱۸ (۲۹۰.۳۳۲) دیگر گزینه‌های این لیست را شکل می‌دهند. آنتوتو تایید کرده است که این امتیاز اعلام شده، بالاترین امتیاز به ثبت رسیده توسط گوشی‌های مذکور نیست؛ بلکه متوسط امتیاز آنها است. گوشی‌های هوشمند تازه معرفی شده‌ای نظیر شیائومی می میکس ۳، وان پلاس ۶ تی و هواوی آنر مجیک ۲ موفق نشده‌اند به این لیست راه پیدا کنند.

انتظار می‌رود این محصولات در ماه نوامبر میلادی به لیست ۱۰ گوشی برتر این سایت افزوده شود. نکته‌ی دیگر، قدرت‌نمایی تراشه کایرین ۹۸۰ پیش روی رقیب قدرتمند خود، اسنپدراگون ۸۴۵ است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. من گوشی شیائومی می مکس دارم و باید بگم واقعا شیائومی توی اپدیت های مکرر و بروزرسانی و پشتیبانی عالی بوده به نظر من روی دوربین میتونست بهتر کار کنه که البته در نسخه های پرچمدار مثل میکس و می ۸ بسیار عالی شده و با توجه به اختلاف قیمتش به سامسونگ و اپل و ختی هواوی یکی از اقتصادی ترین پرچم دارای دنیای اسمارت فون هاست.