ایسوس کامپیوتر مخصوص بازی قدرتمند خود را با نام Poseidon Formula One معرفی کرد

 ایسوس در کامپیوتکس امسال تنها به لپ تاپ ها، تبلت یا مانیتورها بسنده نکرده است. امروز نوبت به رونمایی از یک کامپیوتر ویژه گیم در مراسم پر سر و صدایی رسیده که در حقیقت یک سلاح مخصوص بازی خورها محسوب می شود و از قدرتمندترین قطعات موجود بهره می برد. این کامپیوتر که ایسوس آن را Poseidon Formula 1 نام نهاده در بر گیرنده بالاترین سخت افزار تولید شده تحت برند ROG این شرکت است.

از قطعات درونی این کامپیوتر زیبا و توانمند می توان به واحد پردازش گرافیک Poseidon GTX 700 اشاره کرد که در حقیقت از دو عدد گرافیک جی فورس GTX 700 و یک سیستم خنک کننده هیبریدی تشکیل شده است. این سیستم خنک کننده با نام CoolTech ترکیبی از فن های دمنده و محوری در طراحی واحدی است که هوا را با فشار در جهات مختلف از روی سینی گرمایی عبور می دهند.

برای تکمیل این سیستم خنک کننده، ROG از یک خنک کننده مایع هم بهره برده است که گفته می شود دمای سیستم را همیشه پایین تر از ۳۱ درجه سانتی گراد نگه خواهد داشت. چنین دمایی به طور حتم برای طرفداران اورکلاک کردن سیستم واقعا وسوسه برانگیز خواهد بود.

این سیستم بر روی مادربورد Maximus VI جدید ROG بنا شده است که سیستم خنک کننده بسیار بهتری نسبت به نمونه های قبلی دارد. کارت صدای SupremeFX مورد استفاده در این کامپیوتر برای عاشقان بازی، خروجی صدایی ۱۲۰ دسیبلی فراهم می آورد و البته با آمپلی فایر ۶۰۰ اُهمی خود، بلندی و وضوح صدا را به شکل باور نکردنی بهبود خواهد بخشید.

اگر به دنبال جزئیات بیشتری درباره این کامپیوتر رویایی می گردید، تصاویر ادامه مطلب را ببینید.

{photo}92/03/14/Poseidon-Formula-One{/photo}


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*