آخرین مطالب
2
امروز
تم روشن ویندوز 10

مایکروسافت از تم روشن ویندوز 10 پرده برداری کرد

مایکروسافت از تم روشن ویندوز 10 پرده برداشت. این تم روشن سراسر رابط کاربری سیستم عامل مایکروسافت را به حالت سفید درمی‌آورد. در ادامه جزئیات بیشتری از این تم و زمان انتشار آن را مطالعه کنید.

مایکروسافت قصد دارد تم روشن ویندوز 10 را به همراه آپدیت بعدی سیستم عامل خود در اختیار کاربران قرار دهد. غول نرم افزاری این تم را روز گذشته در قالب یک بیلد جدید ویندوز 10 آزمایش کرد و به نظر می‌رسد که این تم روشن می‌تواند فضای تازه‌ای را به محیط سیستم عامل ویندوز ببخشد.

مایکروسافت این تم روشن را طوری به ارمغان میاورد که تمام بخش‌های رابط کاربری ویندوز، به رنگ سفید درخواهد آمد. به افتخار تم روشن ویندوز 10 ، مایکروسافت یک پس زمینه‌ی پیشفرض را نیز طراحی خواهد کرد تا بهتر بر روی این تم جدید بنشیند.

زمان انتشار تم روشن ویندوز 10

این تم جدید برای نخستین بار در آپدیت بزرگ بعدی ویندوز 10 پدیدار خواهد شد که انتظار می‌رود آوریل سال آینده منتشر شدود. این آپدیت با کدنام 19H1 همچنین شامل به‌روزرسانی‌های برای ابزار Snipping، به‌روزرسانی اپلیکیشن چاپ و ساعت‌های هوشمند برای Windows Update است؛ پس دیگر بعد از دریافت آپدیت‌های ویندوزی، کامپیوتر شما به صورت خودکار راه اندازی مجدد نخواهد شد.

تم روشن ویندوز 10

مایکروسافت همچنین یک لغزنده برای تنظیم شفافیت صفحه (همانند آنچه در گوشی‌های هوشمند است) را در بخش مدیریت نوتیفیکیشن‌های ویندوز جای خواهد داد و یک تم تیره داخلی را به اپلیکیشن OneDrive ویندوز 10 اضافه می‌کند. کاربران Windows Insider می‌توانند این تغییرات جدید را به عنوان بخشی از یک نسخه‌ی آزمایشی عمومی (پیش از آن که سال آینده در اختیار تمام کاربران قرار گیرد) بیازمایند.

۶ دیدگاه

  1. حالم بهم خورد چ مسخره و قدیمیه

    (0)
  2. سیستمای ما قددیمین با همون 7 باید بسازیم

    (0)
  3. مثل ویندوز 7

    (-2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*