نگاهی به برج رویایی پورشه در سواحل میامی

با وجود اینکه بسیاری از افراد شرکت پورشه را به خاطر طراحی خودرو های سوپر اسپرت آن میشناسند اما جالب است بدانید حوضه کاری این شرکت و  طراحان آن فقط به تولید و طراحی خودرو محدود نمی شود و این شرکت در ضمینه طراحی محصولات دیگر مانند : ساعت ، تلفن ، قایق ، لوازم خانگی ، اسباب بازی ،  پوشاک ، لوازم جانبی کامپیوتر و حتی طراحی ساختمان ها نیز فعالیت دارد!

یکی از آخرین پروژه های شرکت پورشه برج مسکونی شیک و مجللی است که در سواحل زیبای میامی در حال احداث است. برج مسکونی پورشه در میامی با کمک سه آسانسور شیشه ای، امکان انتقال خودرو به پارکینگ اختصاصی داخل هر آپارتمان را فراهم می کند. این برج مسکونی ۱۹۵ متری شامل ۱۳۲ واحد مسکونی در ۶۰ طبقه است که تا سال ۲۰۱۶ میلادی آماده بهره برداری می شود.

 

 

در مرکز این برج سه دستگاه آسانسور شیشه ای در نظر گرفته شده است که خودروهای لوکس و راننده را بصورت مستقیم به پارکینگ اختصاصی هر واحد منتقل می کند.با ورود خودرو به داخل مجموعه، خودرو توسط چندین اسکنر لیزری اسکن شده و توسط کمک بازوی رباتیک در داخل آسانسور شیشه ای قرار داده می شود؛ در مدت ۴۵ تا ۹۰ ثانیه خودرو به طبقه مورد نظر منتقل شده و بازوی رباتیک آن را به داخل پارکینگ اختصاصی هر واحد هدایت می کند.

هر واحد آپارتمانی در این مجموعه مسکونی لوکس از تمامی امکانات رفاهی از جمله رستوران اختصاصی، سالن بدنسازی و استخر برخوردار بوده و ساکنان می توانند خودروهای داخل پارکینگ را از طریق پنجره های شیشه ای اتاق نشیمن مشاهده کنند.

برج مسکونی پورشه با بودجه ای بالغ بر ۵۶۰ میلیون دلار در دست ساخت است و قیمت هر واحد آپارتمان نیز بین ۲.۵ تا ۹ میلیون دلار تخمین زده می شود.

{photo}92/03/17/porsche-tower-miami{/photo}


منبع : investinmiami

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*