مک بوک ایر جدید با گرافیک سریعتر و طول عمر بیشتر باتری معرفی شد

 بعد از کریگ فدریکی که مَوریکس و ویژگی های جدید آن را معرفی کرد، فیل شیلر با بیان گرمش به روی صحنه آمد تا محصولات جدید اپل را معرفی کند و احیانا در آینه عقب اشاره ای به رقبا داشته باشد. اول از همه مک بوک ایر ۲۰۱۳.  با اخبار تمکیلی گجت نیوز را همراهی کنید .

 بدون مقدمه مانور شیلر روی عمر باتری مک بوک ایرهای جدید را شاهد بودیم که به لطف پردازنده جدید اینتل، هاسول، میسر شده. عمر باتری مدل ۱۱ اینچی از ۵ به ۹ ساعت و مدل ۱۳ اینچی از ۷ به ۱۲ ساعت افزایش یافته است که اگر در تست های عملی اثبات شود، فوق العاده خواهد بود. قدرت گرافیکی دستگاه ها نیز ۲ برابر، و سرعت گرافیک ۴۰% بهتر شده. وای-فای پرسرعت ۸۰۲.۱۱ac مورد بعدی است که به مک بوک ایر آمده و عملکرد آن ۳ برابر بهتر و سریع تر از مدل های قبلی است.

مدل های جدید مک بوک ایر از امروز و با قیمت های سال ۲۰۱۲ به فروش خواهند رسید یعنی این مدل ها از امروز و با قیمتهای ۱۰۹۹ دلار برای مدل ۱۳.۳ اینچ و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی فلش ، ۱۲۹۹ دلار برای مدل ۱۳.۳ اینچ و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی فلش ، ۹۹۹ دلار برای مدل ۱۱.۶ اینچ و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی فلش ، ۱۱۹۹ دلار برای مدل ۱۱.۶ اینچ و ۲۵۶  گیگابایت فضای ذخیره سازی فلش در وب سایت رسمی شرکت اپل به فروش می رسند.


منبع : en.gadgetnews.net

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*