نرم افزار Find My iPhone

با استفاده از نرم افزار Find My iPhone ، به دستگیری تبهکاران کمک کنید

نرم افزار Find My iPhone تنها برای پیدا کردن گوشی هوشمند سرقت یا مفقود شده شما مفید نیست! با استفاده از اپلیکیشن Find My iPhone که بر روی آیفون و تبلت نصب می‌شود، به دستگیری تبهکاران کمک زیادی خواهید کرد.

کاربران زیادی از وجود نرم افزار Find My iPhone برای دستگاه‌های آی او اسی و همچنین سرویس Find My Device گوگل برای گوشی‌های اندرویدی باخبر هستند، اما اغلب آن‌ها استفاده از این ابزارهای بسیار حیاتی را پشت گوشی می‌اندازند. اگر کاربری به امنیت خود و همچنین سلامت جامعه اهمیت بدهد، باید بلافاصله بعد از خرید یک گوشی هوشمند جدید، بسته به نوع پلتفرم، نرم افزار Find My Device یا Find My Device را راه‌اندازی کند.

کاربردهای نرم افزار Find My iPhone

با استفاده از این نرم افزار آی او اسی می‌توانید در صورت مفقود شدن یا حتی به سرقت رفتن گوشی، خیلی راحت موقعیت جغرافیایی آن را بر روی نقشه دیده و به سراغش بروید. علاوه بر آن، در صورت سرقت شدن گوشی، با کشف محل اختفای مجرم نه تنها دستگاه خود را مجددا به دست خواهید آورد، بلکه به یافتن دیوایس‌های سرقت شده دیگران نیز کمک می‌کنید.

نرم افزار Find My iPhone

اخیرا اتفاق مشابهی برای یک دختر ۱۴ ساله افتاد و وی توانست در به دام انداخت یک مجرم تحت تعقیب نقشی اساسی ایفا کند. تنها کار مهمی که این کاربر کرده بود، نصب نرم افزار Find My iPhone و فعال‌سازی سرویس آن بر روی آیفون جدید خود محسوب می‌شد. کاربر، گوشی آیفون خود را در خودروی سرقتی راننده‌ای ۳۲ ساله رها کرده بود. گفته می‌شود این فرد در تعداد زیادی از تصادفات خیابانی نقش داشته و همیشه از صحنه جرم گریخته است. یکی از خراب‌کاری‌های اخیر این مرد، به زخمی شدن یک فرد و آسیب دیدن سه خودرو منجر شده بود.

این دختر نوجوان توانسته بود به نحوی از خودروی راننده که در آن زمان در حالت مستی ناشی از مصرف الکل به سر می‌برد فرار کند. او بعد از فرار به یاد آورد پیشتر، یک نرم افزار نمایش موقعیت گوشی هوشمند را بر روی دستگاه آی او اسی خود نصب کرده است. این دختر، که برای کمک به حفظ امنیت جانی وی نامش فاش نشده است، از طریق نصب نرم افزار Find My iPhone توانست به پلیس کمک کند. پلیس از طریق گوشی یکی از دوستان کاربر توانست موقعیت خودروی سرقتی را پیدا کند. گوشی نیز در انتها به دست صاحبش بازگردانده شد!

اگرچه رخ دادن چنین اتفاقاتی نادر به نظر می‌رسد، اما حتی یک مرتبه درگیر شدن با چنین مسائلی برای انسان گران تمام خواهد شد. از آنجایی که استفاده از نرم افزارهای موقعیت‌یابی این چنین اغلب نیازمند متصل بودن گوشی به اینترنت است، توصیه می‌کنیم بعد از نصب برنامه، در زمان‌هایی که احتمال گم شدن یا به سرقت رفتن گوشی‌تان وجود دارد، پیش از قفل کردن صفحه نمایش، اتصال به اینترنت را فعال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

۲ دیدگاه

  1. از اون طرف هرجا بری تو رو هم پیدا میکننن

  2. من با سرویس سامسونگ که خیلی هم شبیه همین سرویس آیفون هست گوشی دوستم رو پیدا کردم صبح گوشیش رو تو تاکسی گم کرده بود بعد فهمیدیم گم نشده ازش طرق زده جالب بود که گوشی رو روشن هم نگه داشته بود البته شانس اوردیم بعد خیلی حالش داعون بود من که رسیدم شرکت بهش گفتم روز اولی که گرفتیم من برات اینو روشت کرده بودم یادمه انقدر خوشحال بود با لپ تا به دست با ماشین رفتیم دنبالش تو خیابون طرفو خفت کردیم گوشیو تو کوچه پس کوچه های طرفای علادین داشت آب میکرد همون لحظه بی شرف وقتی گرفتیمش زده وبد زیرش آره من خودم خریدم و این حرفا همه مردم جمع شده بودن کلی داستان بود همونجا هم پلیس خود دم پاساژ بود که اومدن سریع طرفو گرفتن ما هم رفتیم کلانتری سرهنگ کلانتری و کلاً همه بچه های کلانتری ۴چشمی مونده بودن که ما چجوری گوشی رو پیدا کردیم همشون میگفتن این کارتون هک کردن دیتای کشور این کار قانونی نیست شما دسترسی به نباید به شبکه کشوری همراه اول داشته باشین و این چیزا کلی داشتن مارم مواخذه میکردن ی ساعت براش توضیح دادم نشونش دادم این شکلیه این و این چیزا خلاصه طرف که رفت زندان دل ما هم خنک شد یه ناهار خوبم از همکارم شیرینی گیر من اومد ولی حتماً پینشهاد میکنم این سرویس هارو روی گوشی نصب کنید مخصوصا همین سرویس آیفون و سرویس ساسونگ که یک قابلیت عالی دارن که میتونید از دور لوکیشنش رو روشن کنید این خیلی مهمه.
    موفق باشید