فروشگاه رسمی آنر

اولین فروشگاه رسمی آنر در تهران افتتاح شد

اولین فروشگاه رسمی آنر در پاساژ علاءالدین تهران افتتاح شد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه، از نزدیک با گوشی های جدید Honor آشنا شوند و با رعایت شرایط اعلامی، خرید کنند.

اولین فروشگاه عرضه رسمی محصولات آنر (Honor) در ایران افتتاح شد. به این ترتیب، می‌توانید برای خرید گوشی‌های آنر و همچنین تجربه عملکرد و طراحی این محصولات از نزدیک، سری به این فروشگاه بزنید. اولین فروشگاه رسمی آنر در تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین، طبقه همکف راه‌اندازی شده است.

فروشگاه رسمی آنر

در حال حاضر محصولات آنر با قیمت مناسب و متعادل‌شده در بازار عرضه می‌شوند و دوست‌داران این برند می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه، ابتدا عملکرد گوشی دلخواه خود را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنند.

فروشگاه رسمی آنر

شرایط خرید گوشی از اولین فروشگاه رسمی آنر

در حال حاضر، محصولات آنر با قیمت مصوب سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده در فروشگاه رسمی این برند عرضه می‌شوند. شرایط برای خرید محصولات آنر، طبق اعلام این سازمان به شرح ذیل است:

 • ارائه اصل کارت ملی مراجعه‌کننده
 • نشانی محل سکونت
 • سیم کارت با نام صاحب کارت ملی
 • کارت بانکی با نام صاحب کارت ملی

فروشگاه رسمی آنر

پس از پرداخت مبلغ، گوشی خریداری شده، نزد کاربر رجیستر شده و در اختیار او قرار خواهد گرفت.

محصولات فعلی آنر در فروشگاه این برند

در حال حاضر، در این فروشگاه محصولات زیر عرضه می‌شود:

فروشگاه رسمی آنر

محصولات یادشده همگی جز گوشی های هوشمند خوش‌قیمت و جذاب برای کاربران، به ویژه قشر جوان است. این در حالی است که با نگاه مختصر به فهرست مشخصات این محصولات می‌توان به المان‌های جذاب و تاثیرگذار آن‌ها در بعد سخت افزاری و نرم افزاری پی برد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

 1. قیمت هاش بالاست و یک فروشگاه معمولی به حساب میاد فکر میکنم چون نشانی از نمایندگی بودن کارتی چیزی من ندیدم گارانتی محصولاتش برای هواوی سنتره و مدیاپردازش نیست و قیمت گوشی رو هم از دیجی لند توی چارسو بالاتر میده درضمن قیمت خود گوشی رو پایینتر حساب کرده ولی نزدیک به ۳۰۰ تومن هزینه های مختلف رجسیتر و بیمه و …. روی فاکتور اضافه کرده و گوشی honor 8c رو با لیبل ۵ لایه و گارانتی ۱۸ ماهه که قیمتش رو ۲۷۰۰ حساب کرده بودند بعد از توضیحات و حساب کتاب های مختلف در تاریخ ۹ فروردین ۹۸ ۳ میلیون و ۱۵۰ فاکتور کرده تقریبا ۳۰۰ تومن هزینه رجسیتری گرفته ازمون.

 2. ویو ۲۰ رو کی میارین انصافا جواب بدین؟؟

 3. لطفا شماره تلفن فروشگاه

 4. خوشبختانه در ایران تعداد افراد بسیار کمى از جنس هاى بنجل پسند چینى استفاده میکنند.
  😉
  😉

 5. عقدنامه وسندماشین واینارو که نمی خوان؟

 6. هواوی حسابی داره غول میشه ها