مقایسه تراشه اسنپدراگون 855 با اگزینوس 9820 و A12

مقایسه بنچمارکی تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ با اگزینوس ۹۸۲۰ و A12 اپل

سایت Antutu نموداری را به انتشار رسانده که در آن به مقایسه تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ (Snapdragon 855) با اگزینوس ۹۸۲۰ و A12 اپل پرداخته شده است. آیا گلکسی اس ۱۰ می‌تواند آیفون ۱۰ اس قدرتمند را شکست دهد؟ امتیازهای بنچمارک این گوشی‌ها به ما می‌گویند.

کراس پلتفرم موبایلی محبوب آنتوتو، اقدام به گردآوری نموداری مربوط به امتیازهای کسب شده توسط نسخه‌های مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ یا اگزینوس ۹۸۲۰ گوشی گلکسی اس ۱۰ سامسونگ کرده است.

شرکت کوالکام از اسنپدراگون ۸۵۵ پرده برداشت. این تراشه امتیازهای خوبی که توسط نخستین تراشه ۷ نانومتری اندرویدی، کایرین ۹۸۰ هواوی و همچنین اسنپدراگوت ۸۴۵، پادشاه سال گذشته به دست آمده بود را جاگذاشته است. همانطور که در نمودار زیر قابل رویت است، تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ موفق به کسب امتیاز ۳۴۳۰۵۱ شده است که مقدار اندکی کمتر از طرف آی او اسی، آیفون ۱۰ اس مجهز به تراشه‌ی A12 و امتیاز کسب کرده‌ی ۳۵۲۴۰۵ است. جدیدترین پردازنده‌ی کوالکام توانسته بزرگان کنونی اندروید را شامل تراشه ۷ نانومتری کایرین ۹۸۰ هواوی هم شکست دهد.

مقایسه تراشه اسنپدراگون 855 با اگزینوس 9820 و A12

تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ با گلکسی اس ۱۰ پلاس رکوردشکنی خواهد کرد

کاربران در سایت آنتوتو گزارش داده‌اند که نسخه‌های گلکسی اس ۱۰ پلاس مجهز به دو تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ و اگزینوس ۹۸۲۰، از آخرین درایورها در پایگاه داده استفاده نکرده‌اند. به طور مثال، پلتفرم توسعه یافته ۸۵۵ کوالکام موفق شده حتی امتیازی بیش از ۳۶۰ هزار را نیز به نام خود ثبت کند که می‌تواند یک رکورد برای دیوایس موبایلی باشد. با وجود اینکه تراشه‌ی اگزینوس ۹۸۲۰ سامسونگ با فناوری پردازش ۸ نانومتری به تولید می‌رسد، اما این تراشه موفق شده پس از چیپ‌ست جدید اسنپدراگون، در جایگاه بعدی قرار گیرد. با قضاوت در مورد این نتایج به دست آمده در بنچمارک Antutu،‌ به نظر می‌رسد گوشی‌های خانواده گلکسی اس ۱۰ بسیار قدرتمند و پرسرعت هستند.

در زیر می‌توانید نموداری از امتیازهای به دست آمده توسط آیفون‌های جدید اپل در بنچمارک آنتوتو را مشاهده کنید. گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس، به رقبای سرسختی برای آن‌ها تبدیل خواهند شد که اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شوند.

مقایسه تراشه اسنپدراگون 855 با اگزینوس 9820 و A12

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. تراشه های اپل خیلی از اینا بهترن