آهنگ پیشواز ایرانسل

راهنمای فعال سازی و حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

مشترکان اپراتور دوم می‌توانند با فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل با امکانات اختصاصی‌تری نسبت به سایر اپراتورها، آهنگ موردنظر را هنگام تماس با آن‌ها پخش کنند. در ادامه به نحوه فعال سازی ، تغییر آهنگ پیشواز و چگونگی حذف آن خواهیم پرداخت.

سرویس آهنگ پیشواز یکی از ابتدایی‌ترین سرویس‌های نسل ۲.۵ خدمات ارتباطی است و ایرانسل برای اولین بار در کشور این خدمت را ارائه کرد. کاربران می‌توانند با انتخاب آهنگ پیشواز، فرد تماس‌گیرنده با آن‌ها به جای شنیدن صدای بوق معمولی پشت تلفن، آهنگ مورد علاقه خود را پخش کنند. البته این ویژگی در ایرانسل کمی گسترده‌تر شده و شما می‌توانید برای هریک از مخاطبانتان، آهنگ ویژه‌ای انتخاب کنید. همچنین امکان پخش اتفاقی چندین آهنگ پیشواز برای تماس‌گیرندگان وجود دارد تا آهنگ پیشواز سیم‌کارت شما تکراری نشود. از دیگر قابلیت‌های اختصاصی آهنگ پیشواز ایرانسل می‌توانیم به امکان زمان‌بندی آهنگ پیشواز اشاره کنیم که بدین ترتیب می‌توانید زمان تغییر آهنگ‌های پیشواز را بر حسب تاریخ یا مناسبت‌های مختلف تغییر دهید. خوشبختانه برای فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل نیازی به اعمال تنظیم خاصی روی گوشی نیست، بنابراین شما می‌توانید صرف نظر از نوع و مدل گوشی‌تان، آهنگ پیشواز مورد علاقه‌تان را روی سیم‌کارت فعال کنید.

آهنگ پیشواز ایرانسل

نحوه فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

همان‌طور که در بالا نیز اشاره کردیم، خرید آهنگ پیشواز ایرانسل به دو صورت تک آهنگی و چند آهنگی انجام می‌شود:

 • روش تک آهنگی: در این حالت شما می‌توانید تنها یک آهنگ پیشواز را برای تمامی تماس‌گیرندگان خود انتخاب کنید. بدین ترتیب تمامی تماس‌گیرندگان تنها یک موسیقی را در زمان انتظار تماس می‌شنوند.
 • روش چند آهنگی: در این حالت شما می‌توانید برای اشخاص و زمان‌های متفاوت یک یا چند آهنگ مختلف تنظیم کنید. در این صورت هر یک از تماس‌گیرندگان در زمان‌ها و یا مناسبت‌های خاص، موسیقی‌های گوناگونی را می‌شنوند.

پس از انتخاب آهنگ مورد نظر، شما می‌توانید به روش‌های زیر آهنگ پیشواز خود را فعال کنید:

 • ارسال کد آهنگ پیشواز به شماره ۷۵۷۵
 • شماره‌گیری کد دستوری #۷۷۷* و انتخاب آهنگ مورد نظر
 • دانلود و نصب اپلیکیشن آهنگ پیشواز

پرواضح است در روش ارسال پیامک و شماره‌گیری کد دستوری امکان شنیدن آهنگ پیش از انتخاب آن وجود ندارد و اگر می‌خواهید از انتخاب آهنگ موردنظرتان مطمئن شوید، به برنامه آهنگ پیشواز مراجعه کنید. در این برنامه کد آهنگ‌های پیشواز درج شده و با استفاده از اینترنت، می‌توانید آهنگ پیشواز را پیش از انتخاب گوش کنید. همچنین امکان تنظیم آهنگ‌های مختلف برای تماس‌گیرندگان متفاوت نیز در اپلیکیشن تعبیه شده است.

مشاهده کد آهنگ پیشواز ایرانسل

علاوه بر مراجعه به اپلیکیشن آهنگ پیشواز، شما می‌توانید با شماره‌گیری کدهای دستوری زیر به کد آهنگ‌های پیشواز دسترسی پیدا کنید.

آهنگ پیشواز ایرانسل
عملیات کد دستوری
جدیدترین پیشوازها ۱#*۷۷۷*
پیشوازهای برگزیده ۲#*۷۷۷*
پیشوازهای مناسبتی ۳#*۷۷۷*
بهترین پیشوازها ۴#*۷۷۷*
مشاهده آلبوم‌ها ۵#*۷۷۷*

در ادامه توجه شما را به نکات زیر پیش از فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل جلب می‌کنیم:

 • هزینه خرید آهنگ برای بازه ۳۰ روزه ۳۰۰ تومان و بازه ۷ روزه ۱۲۶ تومان است.
 • هزینه خرید آهنگ زمانی در حساب شما منظور می‌شود که خرید آهنگ با موفقیت انجام شده باشد.
 • اگر مشترک سیم‌کارت دائمی هستید، هزینه خرید آهنگ به صورتحساب شما افزوده می‌شود و اگر مشترک سیم‌کارت اعتباری هستید، هزینه خرید از اعتبار شما کسر می‌شود.
 • برای اطلاع از قیمت هر آهنگ می‌توانید به اپلیکیشن آهنگ پیشواز مراجعه کنید.

نحوه غیر فعال سازی یا حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

به منظور حذف آهنگ پیشواز خریداری شده، شما می‌توانید علاوه بر استفاده از اپلیکیشن آهنگ پیشواز از طریق پیامک و کدهای دستوری نیز بهره ببرید. بدین ترتیب با ارسال کلمه END به شماره ۷۵۷۵ یا تایپ حروف HZ و کد آهنگ و ارسال به همین شماره، آهنگ پیشوازتان را غیرفعال کنید. همچنین می‌توانید با جایگزینی کد آهنگ پیشوازتان در این کد دستوری، آهنگ پیشوازتان را حذف کنید: *۷۷۷*۵*کد آهنگ پیشواز شما#OK

در ادامه می‌توانید برنامه آهنگ پیشواز ایرانسل را برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس (iOS) دریافت کنید. به منظور ورود به این برنامه به همان رمزی که برای برنامه ایرانسل من تنظیم کرده‌اید احتیاج خواهید داشت.

دانلود برنامه آهنگ پیشواز ایرانسل

 

دانلود اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل برای اندروید

 • نسخه برنامه : ۱.۰.۱
 • تاریخ آپدیت : نامشخص
 • حجم فایل : ۱.۹ مگابایت
دانلود اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل برای آی او اس

 • نسخه برنامه : نامشخص
 • تاریخ آپدیت : نامشخص
 • حجم فایل : ۱ مگابایت

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

 1. دوستان لطفا راهنمایی کنیددرباره اموزش فعالسازی اهنگ پیشوازتماس دریافتی موردعلاقه ام را از گالری شخصی گوشی ام را برای سیمکارت ایرانسل چگونه فعال نمایم اصلاامکانش وجود دارد؟تنظیمات بخصوصی دارد»لطفادراسرع کوتاهترین زمان پاسخ دهید نیازمبرم است»اجرکم عندالله «سپاس

 2. من چند تا آهنگ پیشواز دارم ولی موقع تماس گرفتن وقت بوق میزنه و انگ پخش نمیشه چرا

 3. مگ هنوزم نسل این کسایی ک اهنگ پیشواز میزران ادامه داره

 4. دیگ اینو هر آدمب بلده خدایی

 5. من یه اهنگ پیشواز داشتم یه دو سالی هی بود