سامسونگ گلکسی

نتایج بنچمارک گلکسی اس ۱۰ لایت و اس ۱۰ پلاس منتشر شد

با انتشار نتایج بنچمارک گلکسی اس ۱۰ لایت (Galaxy S10 Lite) و گلکسی اس ۱۰ پلاس (Galaxy S10 Plus)، جزئیاتی درباره صفحه نمایش آن‌ها به دست آمده است. این اطلاعات از طریق بنچمارک مرورگر HTML5 حاصل شده‌اند.

انتظار می‌رود سه عضو خانواده گلکسی S10 تا کمتر از سه ماه آینده در کنگره جهانی موبایل بارسلونا معرفی شوند و هر چه به آن رویداد نزدیک‌تر می‌شویم، اطلاعات بیشتری هم به بیرون درز پیدا می‌کند. تازه‌ترین مورد، انتشار نتایج بنچمارک گلکسی اس ۱۰ لایت و اس ۱۰ پلاس است.

در این آزمون، نسخه لایت خانواده با شماره مدل SM-G970F حاضر شد و رزولوشن ۷۶۰ در ۳۶۰ برای آن به ثبت رسید که به معنای وضوح ۲۲۸۰ در ۱۰۸۰ پیکسل نمایشگر گوشی و نسبت تصویر  ۱۹ به ۹ آن است.

نتایج بنچمارک گلکسی اس 10 لایت

همچنین اطلاعات ثبت شده برای نسخه پلاس با شماره مدل SM-G975F، خبر از رزولوشن ۸۶۹ در ۴۱۲ می‌دهد که می‌توان آن را به وضوح ۳۰۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل یا +QHD کشیده تعبیر کرد.

نتایج بنچمارک گلکسی اس 10 پلاس

نکته جالبی که در تست HTML5 به چشم می‌خورد، عملکرد بهتر گلکسی اس ۱۰ لایت با ۵۱۴ امتیاز، در برابر نسخه پلاس با ۴۹۹ امتیاز است. البته هنوز هر دو گوشی در حال توسعه هستند و رقم خوردن چنین نتایجی را می‌توان با این موضوع مرتبط دانست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. تا منتشر نشه دست مردم اینا مهم نیست

  2. امتیاز های جالبی گرفته