ایرانسل از اولین شبکه‌ی ۴G LTE کشور در مشهد رونمایی کرد

اواسط مرداد ماه امسال بود که شرکت ایرانسل مجوز راه اندازی نسل سوم و چهارم تلفن همراه را از وزارت ارتباطات دریافت ، و در مدت زمان کوتاهی این شبکه را برای کاربران خود فعال نمود.امروز ایرانسل در مراسمی که دقایقی پیش در مشهد آغاز شد از اولین شبکه‌ی ۴G LTE کشور در مشهد رونمایی کرد.

علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل ایرانسل در مراسم رونمایی از نسل چهارم اینترنت این اپراتور در مشهد گفت: «بهره‌برداری از نسل ۴ برای اولین بار همچون زمان راه اندازی شبکه ایرانسل از شهر مشهد آغاز می‌شود.» مشترکین ایرانسل در مشهد از همین امروز می‌توانند اینترنت پرسرعت ۴G LTE را تجربه کنند.

مدیرعامل ایرانسل در ادامه به این اهمیت شبکه‌ی پرسرعت LTE اشاره می‌کند و می‌گوید ایران جزو ۱۰۰ کشور اول دنیا در زمینه‌ی بهره برداری از شبکه‌ی ۴G LTE است.

مدیرعامل امیدوار است که با ایجاد زیرساخت ها و عرضه MNP امکان استفاده از یک شماره در هر شبکه موبایلی عملیاتی شود.

ایرانسل باید تا پایان سال هشتم از فعالیت خود، ۹ هزار کیلومتر از جاده‌ها را تحت پوشش قرار می‌داد. اما این اپراتور فراتر از تعهدات خود عمل کرده و در حال حاضر ۲۸ هزار کیلومتر جاده تحت پوشش این اپراتور قرار گرفته است.

اگر کاربر ایرانسل در مشهد هستید، تجربه‌ی خود را از اینترنت پرسرعت ۴G LTE با ما و دیگر کاربران گجت نیوز به اشتراک بگذارید.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

  1. ,hala kar nadrim man k nafhmidam in 4g ch mazahae nsbt b 3g dare mishe tozih bedin?

  2. خخخخخخخخخخخخ دوروغه بابا تو مشهد هنوز خیلی از خیابان هاش ۲g هست به ۳g نرسیده بعد ۴g خخخخخ ….

  3. خداییش همش دروغه… آخه ۴G وقتی سرعتش ۱۰۰ کیلوبایته با ۳G چه فرقی میکنه؟!؟! وقتی ۴G معنی پیدا میکنه که سرعتش بالای ۵ مگابایت باشه!!

  4. با سلام شهرستان دورود در استان لرستان در تمام لیست های مناطق ایرانسل ۳g هست امام من که شهروند این شهر هستم تمام این شهر را تست کردم هیچ گونه نسل سوم وجود ندارد
    خواهشمند به پیگیری

    استان لرستان شهرستان دورود