الی گشت با سام درخشانی کارش را شروع کرد | گجت نیوز
آخرین مطالب
7
امروز
الی گشت

الی گشت با سام درخشانی کارش را شروع کرد

سام درخشانی به عنوان سفیر الی گشت معرفی گردید. پیج رسمی اینستاگرام الی گشت و سام درخشانی در هفته‌های گذشته با انتشار چند ویدیو و تصویر از همکاری‌های مشترک خود خبر دادند. خبر همکاری الی گشت با سام درخشانی در بسیاری از رسانه‌های خارجی همچون Market Watch و Business Insider نیز مورد توجه قرار گرفته است.

رزرو هتل در سراسر دنیا و امکان خرید بلیط از هر ایرلاین داخلی و خارجی با استفاده از کارت‌های عضو شتاب باعث گردیده است که الی گشت از پرمخاطب‌ترین سایت های ایران در صنعت گردشگری باشد. سایت الی گشت با روزانه صدها هزار بازدید و هزاران جستجو در میان ایرلاین‌ها و هتل‌ها تنها در کسری از ثانیه بارگزاری می‌شود.

الی گشت سریعترین سایت ایرانی !

ابزارهای متعدد بررسی سرعت سایت‌ها، همگی نشان می‌دهند که سایت الی گشت در نوع خود سریعترین سایت‌های ایرانی است. سرعت در بارگزاری، سرعت در جستجو در میان میلیون‌ها پرواز و هتل نشان می‌دهد که الی گشت اهمیت ویژه‌ای به رضایت مشتریانش می‌دهد، به همین دلیل نیز به عنوان برند حامی حقوق مصرف‌کنندگان برگزیده شده است.

در روزهایی که بسیاری مسافران ایرانی به دلیل دریافت خدمات رزرو هتل و خرید بلیط از مراکز غیرمعتبر با مشکلات متعددی در کشورهای خارجی مواجه شده‌اند، الی گشت همواره با دارا بودن تمامی مجوزها و پشتیبانی 24ساعته باعث دلگرمی و اطمینان مشتریان خود بوده است و این روزها این اطمینان باعث شده است که بسیاری از افراد مشهور و شناخته شده که بر روی امنیت سفر و اطمینان از خدمات حساسیت دارند از خدمات الی گشت استفاده می‌کنند.

پایان رپورتاژ آگهی /.

۲ دیدگاه

  1. این سام درخشانی چی حالیشه

    (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*