آخرین مطالب
5
امروز
سرقت خودرو

شیوه جدید سارقان برای سرقت خودرو در فصل زمستان

سارقان همواره از شیوه‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا اموال مردم از جمله خودرو را به سرقت ببرند. در ادامه با شگرد جدید سارقان برای سرقت خودرو در فصل زمستان آشنا می‌شوید.

شگرد جدید سارقان برای سرقت خودرو به این گونه‌ است که آن‌ها در مکان‌های خلوت که از دید سایرین در امان هستند، یک بطری پلاستیکی میان تایر و گلگیر خودرو پارک شده شما قرار می‌دهند. زمانی که راننده خودرو را روشن کرده و حرکت می‌کند، بطری پلاستیکی در اثر فشار وارد شده مفجر می‌شود و مالک خودرو نیز برای بررسی صدای وحشتناکی که شنیده است از ماشین پیاده می‌شود. معمولا بسیاری از رانندگان در این زمان خودرو را خاموش نمی‌کنند و پیاده می‌شوند و سارقان نیز از فرصت استفاده می‌کنند و تمام اشیای قیمتی مانند گوشی موبایل، کیف پول، عینک و غیره را می‌دزدند. حتی در مواردی مشاهده شده که به دلیل روشن بودن خودرو، سارق سوار ماشین شده و از محل می‌گریزد.

امروزه سارقان برای دست‌یابی به اهداف خود از روش‌های جدیدی استفاده می‌کنند که این مورد نیز جزو جدیدترین شیوه‌ها محسوب می‌شود. از این رو توصیه می‌شود در مواجهه با چنین صحنه‌ای ابتدا خودرو را خاموش کنید و برای بررسی خودرو سویچ را در آورده و در خودرو را نیز ببندید. همچنین به اطراف خود با دقت نگاه کنید و افراد مشکوک را زیر نظر بگیرید. پیشنهاد می‌شود این موضوع را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

تصاویری از شیوه جدید سارقان برای سرقت خودرو

سرقت خودرو سرقت خودرو

۵ دیدگاه

 1. سارقان همیشه یک یا چند گام از مردم عادی جلوتر هستند و با آموزش مردم نمیشود جلوی خلافکاران را گرفت. وظیفه دولت است که خلافکاران توبه ناپذیر را که عمدتا سابقه دار هستند و مشخصات آنها ثبت شده و معلوم است، یا برای همیشه در زندان نگه دارند و یا در حبس خانگی نگهداری کنند تا نتوانند دهها بار دست به خلافهای سنگین بزنند و هر بار با روشهای جدیدتری به میدان خلاف و جرم بیایند.

  (0)
 2. دزدی کار کثیف و مستحق مجازاته، ولی از آن کثیفتر عدم اجرای حدود شرعی و سانسور چهرۀ دزدهاست.
  بدترش دزدتراشی است. وقتی ملّتو گشنگی دادی همه که دین، اخلاق و تربیت ایدآلی ندارند تا اخلاق فردی و اجتماعی را حتا به قیمت کمبود و محرومیت، رعایت / تحمّل کنند.

  (1)
 3. اگه کسی هم تا الان بلد نبود شما یاد دادید

  (4)
 4. وای خدای من اینا دیگه کین

  (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*